Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Пропоную змінити чи доповнити.
Пропоную змінити чи доповнити.

Ще було б добре зробити пошук по форумі. Людям легше щось знайти , і адмінам краще - буде менше подібних тем.

Пропоную створити один великий розділ каталогу  -СТИЛІ  !  Щоб всі на рахунок стилів писали саме там, а флудили по-форумі ...   Допоможіть знайти, як зробити, редагувати, написати, дописати, шукаю, потрібно...

Всім привіт!  Пропоную

1. Зробити можливість додавати тексти окремими файлами у форматі *.txt (як наприклад в agenstvo-..) та додати можливість скачувати мінусовку та текст меншиим об"ємом одним АРХІВНИМ файлом (комплектами ) *.zip   *.rar (як , наприклад в почті на mail.ru --"скачать одним файлом")., так як багото людей, нажаль, ще змушені кориситуватись малошвидкісним інтернетом типу телеком по дозвону, мобільним, а в кращому випадку 3G, і щось скачати дуже складно так само як і прослухати,а  ще важче додати mp3.

 

2, Збільшити кількість модераторів- файли які закачуються на сайт повинні стояти у "відстойнику" , поки хтось з вільних модераторів не пропустить його на сайт. Я думаю, так буде менше хламу і дублів.

Пропоную модераторам заборонити створювати  такі теми на форумі як "Мінусовки під ключ" "Пишу мінусовки на замовлення", тобто таку рекламу, але  додати такий пункт  в розділі "КУПЛЮ-ПРОДАМ" .

Пропоную добавити кнопку !!!!  :))  Я серьйозно, в приватних повідомленнях в смітнику кнопка "Відновити" є, а скажіть якою кнопкою той смітник очистити, немає  чим. Непорядок. Теба виправити то діло бо поназбирувалось видалених повідомлень аж з 2010 року, а в інших користувачів мабуть ще більше. Бажано зробити ту кнопочку "Очистити смітник". Все ж зручніше людям буде.

Привіт!

Уже давніше на цьому форумі давав  відповідь на схоже запитання. Повідомлення не видаляються щою не дефрагментувати сервер. Мені мої старі повідомлення не раз ставали в пригоді.

Репліка - всі ваші повідомлення та побажання читаються. Їх приходить багато і всі вони аналізуються та додаються (якщо вони логічні і корисні) до нових релізів сайту.

Таке питаннячко, а чи можливо зробити кнопку "Відстеження" певного оголошення з "продажного" розділу. на аукціонах є така кніпка "наблюдать", скажу вам що знею дуже зручно попадати саме в те оголошення яке серед багатьох інших цікавить і по якому йде торг. Я не настоюю, але думаю усім зацікавленим було би дуже зручно.

Ну, щоб зробити таку "кніпку":), треба трішки пописати коду, тому підозрюю, що з'явиться вона не скоро. Зважаючи на те, що купівля-продаж це додаткова опція, таку кнопку мабуть не слід чекати в найближчому майбутньому. Насамперед, мабуть, варто доопрацьовувати форум. 

З іншої сторони, якщо "торговий" напрямок буде інтенсивно розвиватись, не виключаю, що Адміністратор і швидше приділить йому увагу. Особливо якщо це буде приносити прибуток, бо, погодьтеся, дивно коли на наданому "майданчику" бігають гроші і ні копійки цьому "майданчику"не залишається. Аукціони ж безкоштовно не працюють;)

А поки, залишається хіба що додавати  цікаві оголошення в закладки або домашньою сторінкою.

Насправді ідея цікава - думаю щлсь з тим зробимо.

Як вам пропозиція заборонити в розділі "куплю/продам" піднімати свої оголошення.Там бардак неймовірний,все вперемішку,старе-нове,не розбереш,просто вінігрет якийсь...Є ж можливість відфільтрувати оголошення по критеріях,для чого тоді пхати своє поперед всіх.А найцікавіше,що тільки-що піднята об"ява буквально за кілька секунд вже на стр№2,3,4,5.........Отак і скачуть один перед одним.Якщо скасувати таку можливість якийсь порядок встановиться,люди ж знають ЩО вони шукають,правда?З повагою Віталік.

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.