Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Пропоную змінити чи доповнити.
Пропоную змінити чи доповнити.

До речі,модератори,адміни,сильні світу цього,де ви є?Тема ще вивчається,чи вже перетворилася на застояне болото?

А розібратись без модераторів не можна? Вкажи злосному дописувачу про некоректність його методів продажу. Послухає - добре. Не послухає, нахамить - поскаржишся, забаню. Пргодажний розділ потребує принципових змін, баном все не вирішиш. Ці зміни плануються, але терміни невідомі. Коли буде робитись нова версія сайту, все проаналізується і прийметься до уваги. А поки - обговорюйте)

Та як же без модераторів?Живий діалог перетворюється на монолог.На цьому фоні закрадається думка,що дана тема адміністрацію не цікавить.Дякую за відповідь.

Не послухає, нахамить

Не послухав і т. д..Але бан проблеми не вирішить,повідомлення-клони все ж залишаться,а бан то така штука,що має термін.

Чи можна зробити кнопку "Дякую" для подяки за повідомлення в темі. (висловлення вдячності)?

дуже класний портал і дуже потрібний, зручний))
і для покращення його зручності хочу запропонувати, щоб у розділі "куплю-продам" можна було самому вводити елемент, який хочеш знайти, якщо у списку його немає. Бо часто таке бувало, що обнишпорював безліч категорій у пошуках.
дякую)

Доброго дня, користувачам та адмінам цього сайту! Можливо повторю думки та ідеї багатьох користувачів але хочу зібрати до купи про розділ Куплю/продам:

1. Підтримую Віталіка Вуса, Адміністрація виконуйте свою роботу і беріть приклад з інших сайтів та форумів де за створення однакових тем та оголошень: видалення написаного, 2 попередження потім бан; за лайку та некультурну мову, багато орфографічних помилок: видалення, 2 попередження, бан.

2. Також пропоную покращіти пошук у розділі Куплю/продам: зробити пошук по назві приладу, об'єднати однакові категорії такі як: 1. драйвер, ДрайРЕВА. 2. ..БАЯН.., Баян. 3. Гітара та Гітарний процессор об' єднати у категорію Гітари ка комплектуючі, і тому подібне бо у цьому гадюшнику знайти щось неможливо.

3. Створіть зручну кнопку "Підняти оголошення" щоб не видаляти старе та не створювати нове оголошення.

4. Для додаткового прибутку сайту зробіть платні оголошеня, наприклад закріпити зверху, виділити рамкою або поміткою ТЕРМІНОВО.

Доброго часу суток шановні адміністратори та модератори сайту. Почитав на форумі тему "Пропоную змінити чи доповнити" та бачу що пропозицій багато є гарних і толкових а виконання їх не робляться.... Чи дуже заняті всі, чи не получається чи не хочуть братись за такі справляння - буває різне.   Хочу внести свою невеличку пропозицію по зміні та переконатись, що Ви не тільки просто читаєте (або зовсім не читаєте) ці повідомлення а й відписуєте та пояснюєте людям  чи можливо так зробити чи ні.   В розділі "Простий пошук мінусовок" відображається:    1. Виконавець   2. Назва файлу   3. Тип   4. Розмір   Чи можна до цієї інформації добавити ще одну колонку таку як "Дата завантаження". Повірте що багато людей були б вдячні за таку інформаційну колоночку. Прошу відписати мені вашу думку з цього приводу.   Заздалегідь дякую. 

Слова Віталіка Вус перейшли в чисту правду: -"Тема вже перетворилася на застояне болото"

Шановні модератори! Дуже не зручно в розділі  куплю-продам, чому б не зробити колоночку пошуку потріного товару по назві? Поки знайдеш, що  треба , то і половина дня пройде... І ще є тут такі "дєятілі" , що складається враження, що  куплю-продам створено тільки для них, бо крім їхніх оголошень  майже не можливо  щось знайти. Пропоную зробити певне обмеження на кількість поданих оголошень на протязі місяця, чи якось інакше, не знаю....як  краще.  І потрібно зробити при поданні оголошення , колоночку обов*язкового заповнення .."вказати ціну" , бо ці "дєятелі" до чого  заполонили весь розділ, до того ще й навмисно не вписують ціни товару...... Знову незручність, бо приходиться їм дзвонити за кожою дрібничкою, або  знову  штампувати  повідомлення, після якого сидиш і чекаєш  коли він напише    в приват  ціну  і слово "ВІДПОВІВ"  Думаю  це не важко  з Вашої сторони зробити!  Чесно, деколи  просто не хочеться заходити на цей розділ через  таких людей..... Дякую за розуміння!!!

Підтримую на 100%

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.