Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Пропоную змінити чи доповнити.
Пропоную змінити чи доповнити.
Було б добре, якби на пошту приходили повідомлення про нові дописи в тих темах форуму, в яких я беру участь.

Якщо завумно сформулював, то:

Якщо я написав повідомлення в якісь теми, то щоб я не заглядав туди 10 разів на день чи хтось туди дописав, а як тільки хтось напише в цю тему, то я б отримав електронного листа такого приблизно змісту:
=========================================
В темі ХХХ, дописувачем якої ви є з\'явилось нове повідомлення:
Автор: YYY  
Текст: "паапрвапраогарпопраоро"
=========================================
+ посилання на сторінку цієї теми
ЦІЛКОМ ПІДТРИМУЮ  Юрія
 

Було б незле, якщо б була можливість прикріпляти посилання на відео з YouTube. На сьогоднішній день там є багато кліпів і роликів українських виконавців. Думаю було б добре впровадити таку фішку. (Це зовсім не новина, що подібний сервіс є на сайтах-конкурентах.)

Пропоную, щоб кожен користувач зміг ввести про себе більше даних, тобто у кожного була б своя анкета, якщо хтось з користувачів подружиться, міг знати один про одного більше, як це буває на більшості музичних сайтах. 
 Користуючись нагодою, хочу сказати, що було б не погано щоб на сторінці з посиланням на мінус було і посилання на плюсовку цієї ж пісні
пропоную сортування зробити -  з початку нові відповіді, а то якось не зручно
Пропоную зробити розділ "Стилі" для клавішних. Можу закинути свою колекцію!!!!  Стилі під конкретну пісню до ЯМАХА 1500. Павло. Франківськ 8 097 624 84 46
Чи не можна було б не засмічувати портал інструментальними композиціями?
Чому:
1. портал мінусовок (інструментальні твори - це не мінусовки);
2. пропагування і популяризація україномовних творів (на зразок "Філінс", "Сантана - не проходять");
3. не знаю як бути з інструментальними польками, маршами?
Припоную створичи ЧАТ. Було б не погано.
   Повністю підтримую Андрія Борисюка в пункті другому. Пісні зарубіжних виконавців українською мовою - прекрасно!  Для чого пропоную в каталозі мінусовок:
             ЕСТРАДНІ      НАРОДНІ      ДИТЯЧІ       ВЖЕ НАШІ (наприклад)        УСІ
Краще зробіть,щоб виконавці були українські,а пісні були на різних мовах!!!!!!!!!!Тому що у наших виконавців є багато прекрасних пісень на російській мові!!!!!!))))))  

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.