Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Пропоную змінити чи доповнити.
Пропоную змінити чи доповнити.

1. Структурувати список розділів. Створити кілька тематичних груп: для вокалістів, для інструменталістів, клавішників, окрему групу для софта, окрему групу для заліза з підгрупами:  ноути, електронні інструменти, акустика, процесори ефектів, пульти, світло і т.д.

Групи покупок, продажів, оренди

Група офтопу - вільного спілкування

Ну і смітник :) ...

2. Зробити індикацію тем, у яких з'явились повідомлення з часу останнього відвідування

3. Зробити автоматичне конвертування тексту типу http://, ftp:// та подібних у посилання без ручного прописування тегів.

4. Функціонал "Я хочу отримувати листи про нові повідомлення в цій темі на мій e-mail: " винести в персональні налаштування і зробити загальною для всіх тем.

Друзі, підкажіть, будь-ласка,чи тут є функція передпрослуховування, а то рисуночок навушників є, але він не активується, хоча, на мою думку, повинен би. Дякую.

 

в минулому році памятаю закидав пару мінусів але російських . Миттєво були видалені модераторами які мені пояснили мовляв сайт тільки мінусів для українських пісень А сьогодні заходжу на сайт і що я бачу :  в новинках пісня Повалій  "Мама-Мамочка" на іноземній мові !!! Вона шановний Романе її що на буковинсько-донецькому діалекті виконує чи як. Як мені було роз.яснено що сайт український т- то нехай він буде український для всіх а не вибірково а "Мамочку" і різні інші "твори"  - хтоб на них фанеру не написав є куди розмістити і помимо нашого сайту.

Шановні модератори.

Перше. Пропоную інформацію типу "Скачано: 7 разів"  "Скачано: 375 разів" ставити не на сторінці самої мінусовки, а ще на сторінці вибору самого мінусу (або продублювати) Чому така порада - тому що людина в деякій мірі орінтується якістю мінусовки по кількістю скачувань її нашими колегами, а коли знаходиш 7 Смерек, штук 50 інструментальних польок і т.д. то на кожну потрібно перейти і навіть якщо не послухать то просто подивитись скільки раз скачано той чи інший мінус це займає троха часу.

Друге. До розділів

Мінусовки
Партнери
Чат
Форум
  можна додати ще

Музичний софт   повірте, і в мене, і в людей є чим поділитись цікавим!

Третє. Підскажіть будь ласка, як оцінити мінусовку? Було б логічно якби цей напис був активною ссилкою і ми б ставили плюсики. Думаю це також додало б більшої прозорості в орієнтації між якостями фонограм.

І четверте. Коли наводимо курсором на користувача (прослуховуючи мінусовку) думаю було б цікаво окрім всієї інформації побачити ще й місто, з якого залита дана мінусовка. Тобто з якого міста користувач. По багатьом і різним причинам. Дякую!

Да зробіть вже накінець кнопку видалення не актуальної теми автором. Багато людей скаже вам за це велике спасибі !!!!!!

Звертаюсь з цього приводу до вас вже в-друге

Насамперед щодо "Шановні модератори."  Модератори не мають прав редагувати код сайту, вони можуть лише редагувати чужу інформацію. Це роблять програмісти, які теж читають форум. тому звертатись правильніше буде до "адміністрації".

Labusik, "рисуночок" є лише рисуночком. Прослуховування  всередині, коли зайдете на сторінку мінуса. Хоча зробити прослуховування відразу у списку мінусів також вважаю доречним.

Анатолій Tonik$, кількість скачувань швидше свідчить про те, що мінус залитий давніше, аніж про якість, тому не є особливо інформативним

оцінити можна на сторінці з мінусом, справа від слів "Оцінити мінусовку"  при наведенні мишки зявляються цифри, які до того не видно. Чому - ніізвєстно.

незрозуміло для чого місто, з якого залита мінусовка? від того шо, бітрейд залежить? місто користувача можна побачити в профілі.

ZZ2000, поки цього нема можна написати модераторам, зокрема мені  "в лічку" з вказанням адреси теми, видалю, якщо товар проданий, а обговорення не викликає інтересу для інших користувачів.

Щодо "вдруге", є ще теми:

для глюків: http://minus.lviv.ua/forum/thread/2543/

для побажань:  http://minus.lviv.ua/forum/thread/2544/

Які з них читають програмісти, а які ні, не до кінця зрозуміло...

Я вважаю, треба ввести функцію видалення авторами своїх зауважень чи побажань, якщо в них вже давно нема потреби.

Приклад: я писав про функцію передпрослуховування 8 травня, потім все налагодилось, я хотів видалити свою тему,

але це не передбачено сайтом, скільки я не шукав, і тут я одержую відповідь...25 червня на цю тему, яка вже давно

не актуальна. Це б звільнило модераторів від непотрібних відповідей і пояснень.

Не все так однозначно. Форум - це діалог. Редагування чи видаляння повідомлення може цей діалог зробити беззмістовним. Доречніше мабуть було б видаляти теми форума, але тут знову ж таки нюанс - питання, яке обговорювали може бути цікавим іншим користувачам. Форум - це ще й база даних. А застарілі теми все-одно з часом "опустяться" вниз. Тому на мою думку нема чого видаляти. В випадку потреби звертайтесь до модераторів, ми маємо такі можливості, на то ми і модератори :-)

Тут Юра має рацію! Тема має відстоятися. І тому ми разом з програмістом і модераторами розглядаємо можливість автоматичного видалення неактивної теми через певний період часу. Скажімо за 60 днів - 0 переглядів і тема автоматично видаляється. Як вам така пропозиція?

Причому, видаляється якщо нема переглядів, а не дописів. Тобто дописів може вже не бути, але обговорення містить інформацію, яка має енциклопедичну цінність, час від часу хтось то перечитує - значить мусить тема жити. А щодо користувачів, пишіть модераторам, принаймі мені точно можна. Типу "я в темі за адресою ... помилково написав модератор - казьол, а хотів написати модератор - уважаємий чіловєк - обов'язково виправлю.

А почнуть всі підряд виправляти - буде бардак.

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.