Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колонки топи під динаміки 12
Колонки топи під динаміки 12

Куплю колонки. Топи під динаміки 12 і драйвер. Можливо хтось продає або може зробити.

https://www.musicstore.de/de_DE/EUR/Fame-SM-250A-Twin-Set/art-PAH649   і ще якись саб (дешевий) і на початок думаю вистачить. До речі в даній моделі є вихід на пасивну акустику 200  Ват RMS. А починати шось клєпати - на одно , а може і дорожче вийде. Звучить на свої пєньонзи (як на мене) досить не погано тих два муніторчики!

Може частково не по темі, але ...... Був випадок, я ще тоді не грав, так, мріяв ....... Пішов в наш сільський клуб .... естрада була ... підійшов до музикантів, а в них колоночки 2 по (не знаю скільки) але так валять, що аж-аж, і колоночки 12-шки. Питаю як то в них вийшло так на таких динаміках таку мощу витягти. Ну і розказали: Купили, як ним порадили ті колоночки ручної роботи, включили і обломчик, звуку пшик. Пішли до одного "кулібіна", а він їх обміряв з усіх боків і всередині і після того мовчки електролобзіком попросту в дниці під циркуль прорізав отвір діаметром 100мм. Дира на вигляд жах, але ж з під низу не видно неї. Включили і ...... О, Боже, диво! Бабахкає так, ніби то звук помножили на 2. Так що маленькі корпуса і динаміки 12-шки то ще не означає мало звуку, мало потужності .... Тут головне, щоб правильні розміри корпуса були.

Коли вже не будуть писати єрунду і перестануть в цю ж єрунду вірити про супер кулібіних і про супер самопали і проте що фірма в стороні нервно курить,а якщо вирізати дірку то вже можна озвучувати Вінника,є інженери,є вимірювальна апаратура і затрачується дуже багато часу і коштів щоб акустична система ПРАВИЛЬНО видавала звук,зараз 2019 рік купіть готові заводські колонки і створюйте велосипед

Які ви грамотні .... А де взялись оті фірми, інженери, де взялись ті прилади, хто їх придумував як в першу чергу не народні умільці??? Та народні уми таке виробляють, що фірми таки дійсно, ХЕКАЮТЬ В СТОРОНІ !!!

Хлопці, я вас помирю!

Абсолютно нема проблеми зробити акустику  крутішу за серійну фірмову. На даний момент в цій галузі є дуже мало секретів))) Принаймні зробити клона зовсім без проблем

Насправді фірми зараз працюють не над тим, щоб зробити кращу акустику. А зробити її легшою, компактнішою і ДЕШЕВШОЮ у виробництві,

А це як правило, використовуються якнайдешевші комплектуючі, (крім топових моделей)  і потім намагаються вижати максимум з того г.... налаштуваннями DSP процесора

 

Насправді фірми зараз працюють не над тим, щоб зробити кращу акустику. А зробити її легшою, компактнішою і ДЕШЕВШОЮ у виробництві

Ще у виробників є така тема, щоб зразу після закінчення гарантії той виріб згорів і ви негайно бігли купляти новий! 

Ну помірав, обмірав і.... Вирізав десь дірку і зазвучали, це повна нісенітниця!! Сам самопальщик то знаю про що пишу.В кінці 90 клапали повним ходом (брали розміри з радіожурналів, їздили один до одного знімали розміри. Робили щолчкові генератори що б фазоік налаштувати і тд...) Потім перейшли на готову акустики Парки магми ... Но з них виросли, а хороша фірма не по карман, от і знов вернулись до самопал лиш на хорошій комплектуючих! Ну це вже можна сказати й незовсім самопал бо зроблені розрахунки в програмах, перевірені і так далі..! А на виході що маємо, затратив як на бюджетну акустики + своя праця, а на виході достойно акустика і значно дешевше чим заводський аналог такого рівня!

До речі, здерти топов дорогу акустику економічно вигідно

Дві топові головки (низ+верх) це 500-700 долярів + 100-200 на все решта, за такі гроші можна купити тільки бюджетне барахло

А ти фільтрах здереш!??? А без правильних фільтрів це все дрова!))))Доречі фірма як робить: В корпуса запихає бошки,знімає АЧХ! І потім по цій характеристиці налаштовують фільтри, доводячи до толку, аж потім цей фільтр запихають в середену!! P.S тобто кожна колонка підлаштовується персонально, і виготовити якісний клон не зовсім вийде!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти