Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колонки топи під динаміки 12
Колонки топи під динаміки 12

І шо,  той самопал можна навіть порівняти з пластмасовими елєктро-войцами? Я б не проти послухати ті самопали на пм-3 пцм-1000-3 з підсиленням H5000 (EV TG-7) або ж ляп групен 3400 .... Щось дуже сумніваюсь в тих самопалах... Бо може бути звукове замикання(((.

(Звукова замикання) уточніть, може Акустична замикання!??Ну це не від цего пальта ґудзик! За акустична замикання я тут не раз вже писав, то не буду пофторюватись !))) А тепер до теми чи краще самопал, за пластикову "ФІРМУ"! Чомусь існує така думка якщо САМОПАЛ то це 4а32..... І.т.д. то ні! Давайте візьмем ціну пластикових АС. І на таку ціну купим компликтуючі (бошки,драйвера) то вони вийдуть по якості (потужність, тиск,....)набагато кращі , ніж ті що стоять в цих пластиках! Тепер під ці комлектуючи розраховуємо корпуса, правильно фільтруєм! Як ви думаєте що на виході отримає!??) P.s На відкриті площадки (івана купала, день незалежності....) я беру мною виготовленні, і підібрані під динамік Mag 1503 8ом. Тапедгорни і прокачую їх усілок park df 2804 включені канали в мости ( 2 по 1400 ват.8 ом) І повірте на ту суму що вони мені обійшлись, ви заводських сабів, такої якості і потужності ви просто не куплет! Якщо до дайте ссилку!)))

Мали пластикові Dynacord d 15-3 ,  d12-3a  Єдине що доброго в цій акустиці - вона файно продається... Після неї, на пластик у мене ТАБУ безповоротнє! 

 Немаєте на щось дорожче грошей візьміть купіть у Грищенка колонки і неморочте собі голови.Відгуки про акустику іх поганого   я ще не чув.Це дійсно найкращий пан сам клепав я так думаю.

**купіть у Грищенка** да, згоден, виглядають естетично, акуратна робота майстра! Але це не "пан селєпав", людина з досвідом, і видно що до цього підходить з натхненням та професійно! Ціни звісно дуже актуальні на його роботи! У "куплю-продам" тут на сайті, є великий вибір його робіт..

Тоді риторичне запитання: А як перескочити "Пан сам склєпав" і відразу стати "Паном Грищенком"? Чи буває другий раз без першого? Хтось робить якісно, сам робить, маловідомий але робить гарно. Ну а тоді вже і відомий, чи не так?

Дуже просто, ключова фраза "хтось робить для себе" а хтось промислово, - для електорату. Для себе можна і рубанком вистругати, долотом вибити,  і опа... - евріка.. - вдалося....!!! Для професійного відтворення немає права на промах вдалого релізу, чи не дуже. Ото вся різниця, і як на мене дуже вагома. 

Що б перескочити ПАН САМ СКЛЕПАВ! Потрібно кучму літератури прочитати, камаз матеріалу перепортити! Ось тоді й перескочете!! P.s. Лиш не в обіду! Тут є люди які не знають, як два тропи в паралель, то який загальний опір буде!?? То за які ПАН САМ СКЛЕПАВ,може йти розмова!

В мене таке враження, що в кожного музики має бути як мінімум: дрелька, лобзик, матеріал, комплектуючі, бібліотека з різними (КАМАЗОВСЬКИМИ) кресленнями  і пі...тий станок, шоб різав рівно тирсоплиту-дерево. А якщо всьо до купи, то получиться певно, а може і точно ціна ОФ-ФЕРМИ... Саня - а за скіки (бабла і часу)  мож склєпати верілайни 212 дві шт. враховуючи все?

Ну якщо це запитання до мене, то останні роки під заказ не роблю! Рознічна ціна комплектуючих захмарна!)) А купувати оптом теж немає сенсу, мількі проекти, довго чекати що б вкладення повернути!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти