Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » dynacord powermate 1000-2 і dynacord powermate 1000-1 Яка між ними різниця в звуці?
dynacord powermate 1000-2 і dynacord powermate 1000-1 Яка між ними різниця в звуці?

Яка різниця в звуці між активними пультами dynacord powermate 1000-2 і dynacord powermate 1000-1 ? цікавить все крім порівняння міцності звуку підсилювачів!!!?

Маю 1000-2 і мав нагоду чути 1000-1 явної різниці я не почув.

А 3-їй то взагалі БОМБА! ОСОБЛИВО РЕВЕРКИ, ЯКІ МОЖ РЕДАГУВАТИ ЯК ВМІЄШ І ЯК ХОЧЕШ!!! І НА МОЮ ДУМКУ ВЕСЬ БРУД ЯКИЙ БУВ В ПОПЕРЕДНІХ СЕРІЯХ - ОЧИЩЕНИЙ, ПЛЮС ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ (ЕКВАЛАЙЗЕР З АВДЯКИ ЯКОМУ МОЖНА ВИЗВУЧИТИ (ЯКШО РУКИ ЗІ СР...И НЕ РОСТУТЬ ЛЮБЕ...)  ВИКРУТИТИ ЗВУК ТА....

ще таке питання хочу купити динакорд 2: цікавить як за серйозно качає усілок в динакорд 2 ? є хотяби та потужність що в підсилювачі стар соун 2000 плюс (2 кіловата)? повністю може розкачати дві колонки skv club 800 ват при 4 омах?

Думаю ті СКВ він "вальне" легко! Єдине на цій акустиці явно не повністю розкриється потенціал "Другого"... Я його колись давно "обзорив" https://youtu.be/gw4b5MjaHqs?list=PLEJUwUkXonxMAmaNWQy75TtHwRU9uZU4-

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти