Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Soundcraft efx 8 - Allen heath zed 60-14 fx ?
Soundcraft efx 8 - Allen heath zed 60-14 fx ?
Підскажіть що краще ?

Не мас справи з   Allen heath zed 60-14 fx       Але мав справу з "Крафтом"  - клопітнішої  "радості" я ще не зутсрічав!


Мікшер який я за 2 роки експуатації розбирав більше 5 - ти разів. Проблеми , шуркіт фейдерів (за 3-4 міс експлуатації), Заміна фейдерів не проста справа для одного паяльника, (потрібно напевне мати фен тощо), - я намучився, скажу чесно! Апогеєм сценарію  - виліт одного каналу стерео-пари, думав фейдер, але ні згоріла канальна мікросхема! (так його й продав за копійки майсту який займався перепаюванням ціеї мікросхеми) я вже немав сил з ним мучитися, ні моральних ні фізичних...


Помиму того, паскудненький дешевий звучок на виході, і КРИВИЙ еквалайзер параметріки - це повна жесть, крутиш одне, вилазить - друге.... Не радив би ворогу...Спалити прямо на вітрині

 

 

Я прцюю ЕФХ 8 вже 5 років скажу не МІДАС  і так далі але. проблем поки що не мав. хоча брав вже з других рук. процесор мене не влаштовує  використовую лексікон мх300 тобто окремий.процесор  але можете придивитися до СОУНДКРАФТ Signature 10 або 12 там ніби кажуть внутрішній процесор кращий плюс має USB. В моїх колег  АЛЕН ХІТ 14ФХ то за півтора року роботи ремонтували два рази от вам і ален хіт. Може вам буде і дивно але був в  Рівному в магазині ЯМАХА хлопці щупапали АЛЬТО ПРОФЕСІОНАЛ  LIVE 1202 були дуже здивовані звуком  має еквалайзер графічний  на п"яти   мікрофонах компресори і процесор ALESIS 100 програм плюс USB хоча АЛЬТО всі бояться як чорт ладана  я колись два роки працював на АЛЬТО ZMX 122фх був дуже задоволений  і проблем не мав потім ще й продав   але вибір за вами саме краще самому прослухати і пощупати  на мою думку в кохного різна акустика тому один той самий пульт звучатиме не однаково  звучатиме по різному а ви слухайте і пробуйте ГАРНИХ І ВДАЛИХ ПОКУПОК. 

Краще вже старенький Soundcraft FX-8. Він Англієць це по перше, Набагато надійніший хоть і старий. Звучить набагато краще і Лексікон там ще правдивий, Набагато кращий вибір,

EFX-8 вже не то пальто і реально відчутно по звучанню тай по надійності,

 Краще вже старенький Soundcraft FX-8

Да,згоден повністю!

Soundcraft FX-8  ЧИ РОЛАНВ 3100 ЯКИЙ КРАЩИЙ З НИХ ОБОК

РОЛАНВ

Це - що?

Roland vm 3100 вибачте спішив 

Створіть іншу тему, бо це офтоп! І як можна зрівнювати цифру і аналог...
Прошу вибачення в модератор що не по темі!))) Маю зараз І Soundcraft EFX8, і Roland vm 3100pro які лоб у лоб порівнював! І вже в дорозі midas mr 12, на вихідних буду його обкатувати (з коробки в бій)))) При першій можливості їх і штовхнув лобами для порівняння!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти