Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Активна колонка Jbl prx 835
Активна колонка Jbl prx 835
Шановні колеги, звертаюся до тих, хто має, або можливо чув ці колонки...Що можете про них сказати, стосовно звучання музики та вокалу??Дякую

Доброго дня , працю на таких вже рік , звучання класне, вокал виразний і приємний , вони досить мягкі по звучанню(звук якісний приємний не вбиває вуха) на 750 ват грають, на зали 200-300 людей потрібні саби.

Зрозуміло, дякую

Мені не сподобались. Звичайний мильно-ватний звук. Для порівняння, якщо скажымо   jbl srx чи vrx  накрити ватною ковдрою, то якраз вийде звучання prx 

Ну і в грошовому еквіваленті серії  JBL   srx та  vrx є значно дорожчими prx(((А що порадите, як альтернативу Prx 835?? Мається наувазі ціна-якість??

Краще взяти вже дві Db Technology Opera 15 на мою думку буде краще звучати і та сама цінова категорія!

Як варіант - FBT MITUS 152A, може трошки дорожчий (ненабагато), але то іншого класу акустика

Краще взяти вже дві Db Technology Opera 15 на мою думку буде краще звучати і та сама цінова категорії

Доброго дня пане Andrew Timochko, по перше клас акустики на рівень нищий ніж PRX по друге далеко не та цінова категорія, по третє це пластик , для живої музики краще брати в дереві . В кожного свої смаки і уявлененя про звук і яким він має бути . Тож моя порада, слухати і вибирати , ясно що не всюди є можливість послухати. 

Як на мене Опері до любого ПеЕрІкса,ще далеко..

Як альтернатива - ElectroVoice ETX-35P. Звук більш жирніший та мякший...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти