Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть з вибором! Потрібен активний саб 800 Вт і більше
Допоможіть з вибором! Потрібен активний саб 800 Вт і більше

Допоможіть з вибором! Потрібен активний саб 800 Вт і більше щоб підсилити Dynacord C15.2 (2шт.) в НЧ діапазоні! Використовував рідні саби, для цієї акустики, але не прокачує! Дякую!

EV ETX118P...
Які рідні саби - 15" чи 18"? Чим качали саби та топи?

Маю на продаж суперовий саб FBT18sa. 1200ват. 137децебел. Він один спокійно прокачає Ваші Дінакорди. http://www.minus.lviv.ua/blurb/kolonky/S/77404
Sub 1.18 пробували Powermate не прокачує , EV q1212 нормально, але всеодно не те , 500 Вт сателіт і 500 Вт саб! Не має тиску , хоча вони створені один для одного!

Якщо Вам для молодіжної музики то берете ще пару Sub 1.18 та Q1212, це більш гнучкий варіант. Або продаєте свої та берете пару EV TX2181 та Q1212 ну і, само собою, процесор... Один  FBT18sa Вам не допоможе. 
А те що Ваша акустика створена одна для одної це правда, але не для дискотечної музики... Для дискотеки потрібно два саба на один топ...

Це субєктивна думка, Я просто заню як грає цей ФБТ і думаю що він качне, Але все хлопці потрібно пробувати але ж тут велика проблема. Як би це все було під руками то можна було б пробувати та зрівнювати. Но уви............

Ще варіант брати свої колонки та їздити по хлопцях хто має різні саби тай пробувати, Що сподобається то і брати.

Доброго вечора. Нас теж цікавить питання активного саба  1000 - 1500 Квт....Активный микшерный пульт Dynacord PowerMate 600-3 + D 15 -3 топи, але у нас ніди послухати , треба чи на Киів іхати, чи на Дніпро. За два саби не може бути і розмов, ми працювали забаву з коллегою, на його активному сабвуферу1500 / 2 000Квт., достатньо було на вулиці, а в приміщені  на 130 міст на мінімальній працювали. Буду вдячний якщо напишите чи вдалося Вам придбати, а я цього Вам бажаю. З повагою, Gashek.   igorgashek@ukr.net 

Будемо пробувати! Я думаю щось підберем!

Вам потрібний не 1000 вт і 1500 вт хочаб 2000 вт .Я би радив звернутися вам на Парк аудіо щоб вони вам щось   зробили на замовлення  або поіхати до них і послухати що зараз у них є вже.

Мої вітання. Є на продаж Yamaha DSR118W

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти