Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Що ліпше буде для живої роботи yamaha psr s950 чи yamaha psr s770??
Що ліпше буде для живої роботи yamaha psr s950 чи yamaha psr s770??
Доброго здоров'я. Є можливість обновитись, і є вибір між цими двома інструментами! жодну з них я наживи і не чув, звісно лоб в лоб зрівняти тим паче не має можливості! То що колеги порадити!??

Їхати в магазин і самому слухати... Це аксіома. Те що подобається іншим може не сподобатися Вам, і навпаки. Я, наприклад, працюю на s700, але від s900 не відмовився-б. В 900 серії є чудові обробки вокалу від ТС, включаючи гармонайзер... Якщо працюєте один (сам) то краще 900 серія...Імхо.

 

Я не знаю звідки Ви, але наші їздять в столицю і там слухають та роблять свій вибір. Наприклад магазин Джаз-клуб, або Тік-Так...

Інструмент не з магазину, а з забугра! Так що послухати не можу ! Хіба що поїхати в магазин і пограти (консультантів понапрягати)))))
Тільки корг!!!!!

Чому ви пане думаєте що тільки корг?? Невже ця марка краща за всі інші?

Я думаю що кожен інструмент звучить добре але по своєму незалежно чи це корг, роланд чи інші. Деколи буває що якщо руки ростуть звідти звідки треба то і старенька ямаха зазвучить краще ніж всі теперішні моделі!!!

Хіба що пограти вдома підійде будь-яка! Звісно, дорожча - краще, більше можливостей, але щоб реально грати, треба мати розуміння написання стилів, витрачати багато часу власне на їх написання, плюс треба компютер і відповідне програмне забезпечення!  І все одно ви не отримаєте ту якість студійних мінусовок! На забаві краще зосередитись на співі, ніж  яку клавішу натиснути ))...ну якщо буде співати хтось інший, тоді ще куди б не йшло, а так...Для себе взяв корга па 600, бо до цього була ямаха і звуки її "приїлись". Хоча слухаю, як звучать ямахи зараз, то самі звуки по окрасці мало чим змінились, так стали кращі, але зразу відчутно, що звуки ямахи ))...

Хороший інструмент коштує що в нас що за бугром гарні гроші,і перед тим як вкладати гроші я  б гарно подумав і зважив,як і де має він використовуватись, і скільки є заробітків щоб його відбити,всі ми Лабухи що до муз.обладнання наркомани( в хорошому сенсі) але якщо купувати за 1-1.5 доларів  клавішу і грати в дома для душі ,тут треба бути справжнім гурманом.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти