Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи є такий пристрій, який на вхід отримує MIDI, а на вихід може видати звуки ROLAND, KORG чи YAMAHA?
Чи є такий пристрій, який на вхід отримує MIDI, а на вихід може видати звуки ROLAND, KORG чи YAMAHA?

Чи є такий пристрій, який на вхід отримує MIDI, а на вихід може видати звуки ROLAND, KORG чи YAMAHA?

Думаю, що це б мала б бути коробочка (чи модуль), по функціоналу схожа до крутої звукової карти з окремим живленням, входом MIDI та лінійним виходом (можливо з лінійним ще входом). По функціоналу: набір якісних фірмових звуків+ефекти. Цікаво спрягти по міді з клавішою яка є в наявності, щоб отримати дорожчий по звучанні інструмент. В мене  YAMAHA PSR-1500. Там є цікаве налаштування. Судячи з його параметрів я розумію, що комутатор в синтезаторі може передавати MIDI сигнали за бажанням (і по замовчуванні) в сам синтезатор і на зовні (до двох різних зовнішніх окремих пристроїв). Таким чином теоретично можна апгрейт зробити. Питання чи таке існує і ціна? Дякую

Андрій купляєш будь який рековий модуль і по міді тикаєш його із 1500тою... тай все... використовуєш її просто як міді клавіатуру - контроллер А так як ти кажеш, ніззя напевно... тому що міді потоки це не фізичні сигнали. А звуки перелічених тобою марок генеровані фізичним тон-генератором

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти