Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Демо NORD ELECTRO 6HP та майстер клас!
Демо NORD ELECTRO 6HP та майстер клас!

Шановні користувачі нашого Порталу! Спішу оголосити про мега-масштабну подію яка відбудеться 28.06.2019 р. о 17.00 у місті Львів у приміщенні музичного салону "Трембіта" по вул. Коперника 5


Вже зовсім скоро, 26-30 червня, у Львові проходитиме Leopolis Jazz Fest 2019. На ньому, в складі гурту Dao Park, виступатиме відомий український піаніст Родіон Іванов, який є продюсером, співавтором та клавішником у цьому молодому колективі. Нагадаємо, що за плечима у музиканта клас джазового фортепіано в консерваторії, кілька власних альбомів, участь у численних джазових і поп-проектах. Родіон є офіційним артистом Nord, тож не проґавте його львівський майстер-клас, присвячений синтезатору Nord Electro 6HP! 


Програма майстер-класу: Демонстрація звуків Nord Electro 6HP Застосування ефектів Елементи клавішного соло у складі гурту Розіграш цінних призів 


Призи: Брендова сумка Nord Брендова футболка Nord Навушники Reloop RHP-5 Cherry Black


Чудова новина!Я йду.

Я теж піду! )) хто з нами?)

Ростик, думаю, теж там буде.

 

От, як невезе, то невезе!Поки добрі люди тішилися оглядом і прослуховування Норда, я в Пасіках-Зубрицьких під машиною з ключами валявся...

Халепа звісно... Було цікаво, а націкавіше лайв саунд від джаз тріо (бас, клавіші, ударні). Маса задоволення від метрів джазу в стилі соул, фюжин, фанк.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти