Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Динаміки НЧ 18" MAG m1880 600Вт 4ом.
Динаміки НЧ 18" MAG m1880 600Вт 4ом.

Шановні музиканти!!! Хто мав справу з НЧ динаміками MAG m1880 600Вт 4ом. 

Тиждень назад придбав собі ці динаміки... поставив іх в саби замість 350Вт-них "луганців". Низ став набагато чіткішим ,акуратнішим..., але щось бракує(якись низ неповноцінний). В характеристиках вказано (Чувствительность (1Вт/1м) дБ 97 ,Частотный диапазон Гц 30-1000), а на слух здається що їх ч.діапазон починається десь з 50-60Гц. Таке враження що,якщо стояти прямо перед сабом, все нормуль..., а відійти два  ,три кроки в бік ,низ пропадає (це переважно в пустому залі). Розміри сабів трошки менші ніж потрібно для18"-х динаміків. Пульт Behringer Xr12 підсилювач Phonic 2x530Вт 4ом. Працюю без кросовера, і без фільтрів. Фільтр на підсилювачі в положені саб. Працюю тільки в залі.

Раніше ці динаміки були в корпусак оберненого типу (з заводу).

Порадьте щось для покращення ситуації.

В принципі так і має бути. Під кожен динамік потрібно розраховувати ящик і це все дуже не легко. Плюс у вашій ситації підсилювач явно заслабий, потрібно хоча б 800 ват на 4 ом на канал.

корпус  впершу чергу. але вам обовязково треба кроссовер ну і підсилювач потужніший що вище сказано в мене МАГ 1801 частотка 30-500 Гц  качаю Васіним 2sс 4451 і кроссовер  dbx223 тобто є запас потужності і частоту можна виставити яку треба хоч на дворі хоч в залі а зали бувають духе проблематичні.Візьміть для тесту хоча би ПАРКА V4-2400 там є вмонтований кроссовер на задній панелі поставте в положення суб і включіть одну колонку через парк а другу через свій підсилювач на пряму побачите різницю УСПІХІВ

ВИБАЧТЕ НЕ ПОБАЧИВ ЩО ДИНАМІКИ  4 ОМ  ВАМ ХВАТИТЬ ПАРКА  V4-1800 ТАМ 900 ВАТ ПРИ 4 ОМ  300 ВАТ ЗАПАС ВАМ З ГОЛОВОЮ ХВАТИТЬ

1. Раз звук криє нерівномірно площадк, це світчиь про те що є так звані (стоячі хвилі) ( під цю бошку як мінімум хоть фазоінвертор підлаштувати, некажучи про обєм корпуса!) Но лібше нові корпуса з правильними розрахунками, та налаштуванням! 2. Лібше звучить це вам здається, тому що він при вашій потужності працює в рослабон. 3. без (процесора,чи кросовира, хотяби фільтри) він непрацює як Саб! в широку полосу ви низу невідчуєте! Потрібно різати приблизно від 90 до 140 гец. (дивлячись які в вас топи, щоб правильно їх зшити) вище саб не варто пускати, тому що чим вище, тим втрачається пинок з низу (як в народі кажуть жир))) 4. при вашому пульті можна саби й топи розділити в нім і чнрез аукси випустити обрізаний сигнала на саби (маю опит як це робити, і звучить на багато лібше чим з простими кросоверами) Но це вже інша розмова!)))

при вашому пульті можна саби й топи розділити в нім і чнрез аукси випустити обрізаний сигнала на саби (маю опит як це робити, і звучить на багато лібше чим з простими кросоверами)  Я так і роблю!!!

Все регулюється досить непогано, трохи замалий об"єм корпуса(саба), але працюю тільки в залі... думаю що трохи "пошаманю" і буде більш менш нормально.

А що до коментарів Bankir і Poter то підсилювач має заявлених 2x530Вт при 4ом і в ньому є перемикач (фільтр для саба).

 https://rozetka.com.ua/phonic_iamp_1620_256_872/p1147420/characteristics/

http://showtechnica.com.ua/shop/product/usilitel-moshchnosti-phonic-iamp-1620/ думав що 530Вт достатньо для 600Вт-ного динаміка.

в мене МАГ 1801 частотка 30-500 Гц  качаю Васіним 2sс 

Ваш динамік має 1000Вт при 8ом. це вже трохи інша ситуація.

Шановний Олександр Соколюк ,якщо є можливість ,то хотів би з Вами поспілкуватись по телефону. Якщо можна напишіть мені свій номер тел., або маякніть на мій 0972777484

А що до коментарів Bankir і Poter то підсилювач має заявлених 2x530Вт при 4ом і в ньому є перемикач (фільтр для саба).

Я вам вірю, кожен працює на тому що має. Але в ідеалі потрібно шукати підсилювач 800-1000 Ват на 4 Ом на канал. Тоді є шанс що ваш динамік зазвучить.

 

та немає проблем, телефонуйте 0680048230

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти