Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мікшерний пульт дінакорд cms 1000/3
Мікшерний пульт дінакорд cms 1000/3

Не забуваймо що, так званий, оригінал - теж там само випускають (в піднебесній).

І копії, як Ви висловились, теж бувають різними.

Є "Г", а є й якісні версії зборки, які дуже достойно звучать. Перевірено!!!

Не забуваймо що, так званий, оригінал - теж там само випускають (в піднебесній). 

Не має значення де випускають.

Є оригінал, а є підробка і точка.

Я так розумію мова йде про дані пульти. Так дійсно гарна підробка, співчуваю якщо хтось вже попався:

https://ru.aliexpress.com/item/32916786507.html?spm=a2g0o.detail.1000014.13.5d0c3ab0CPrwMm&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.132444.000000000000000&scm_id=1007.13338.132444.000000000000000&scm-url=1007.13338.132444.000000000000000&pvid=89c7e64e-bded-4934-b93b-bbacd5b8ef68

А чому співчуваєте? Відгуки гарні - люди задоволені!!!

Чесно кажучи,шокований,що у вік цифри стільки уваги до даного пульта.Звісно кожному своє і не хотів би когось образити,але справді ще є такі  колеги,які  готові викидати гроші "на вітер"?Я вже мовчу про оригінал,який по функціоналу і різномантним можливостям поступається любій цифрі.А тут клон)).Давайте розберемось,жоден барига вам не скаже,що:

1.у клона трохи інші  мікросхеми.

2.звідси змінена схематика пульта в порівнянні з оригіналом.

3.в порівнянні з оригіналом клон звучить «дуже бідно».

4.про міцність та витривалість:китайська лотерея я б з 10 балів дав лиш 1 бал.

5.скачків напруги не тримає абсолютно(на кухні включається електроплита чи холодильна камера і вже маєте проблеми)

6.фейдера вилітають дуже швидко і хриплять (у нас перший захрипів через місяць).

Оже 650 долярів особисто у нас пішло «коту під хвіст».

Все вище описане з власного досвіду.Витримали це неподобство 8 місяців,потім купили цифровий Presonus і горя не знаєм.

Zh_serhij сказав дуже правильно,що не має значення де випускають.

Є оригінал, а є підробка і точка.Якщо за оригінал ще можна поспорити і десь погодитись,то клон ні про що...але вибір робить собі кожен сам.Шановні колеги бажаю всім гарних та вдалих покупок.

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'} span.s1 {color: #dca10d}

Чесно кажучи,шокований,що у вік цифри стільки уваги до даного пульта.Звісно кожному своє і не хотів би когось образити,але справді ще є такі  колеги,які  готові викидати гроші "на вітер"?Я вже мовчу про оригінал,який по функціоналу і різномантним можливостям поступається любій цифрі

Що ж до питання оригінал/клон, тут нічого додати. Клон завжди дешевший за оригінал, інакше він нікому не потрібен. І за рахунок чогось він дешевший)))))

В питанні аналог/цифра не був би такий категоричний. По зручності і набору фіч - без питань. По якості звучання складніше, бо таку ж якість звучання цифра дасть при удвічі вищій ціні. 

Пане,Pete Fedyshyn,я писав свій відгук про клон і як ми намучились з тим чортякою,бо повелись на ціну та солодкі розповіді бариги,а в результаті лише втратили.Вважаю своїм обов'язком поділитись з колегами «підводним камінням» пережитого неподобства)).Бо баригам аби лиш продати і заробити,а страждаємо ми,прості лабухи.Але повторюсь,кожен вибирає собі сам на чому працювати і що купувати.Стосовно оригінала,то він дійсно звучить бомбезно і нажаль абсолютно нічого спільного з клоном не має,хіба що назву і «обгортку»,тобто корпус)).Не буду спорити і мабуть навіть погоджусь,що оригінал Dynacord звучить трохи цікавіше цифри Presonus,але ОРИГIНАЛ!!! I навіть попри те,ми на аналог вже не повернемось ніколи,на наше глибоке переконання)).Всім парнасу і достойних девайсів для роботи в кайф)).

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'}

Мушу не погодитись із Starujlabyh1962 !

Користуюсь реплікою DYNACORD 600-3 вже декілька місяців і в роботі він себе показав з найкращої сторони. Це не підробка а якісна копія даного відомого бренду. Жоден фейдер не хрипить, скачки напруги витримує без проблем, це перевірено вже у різних воєнно-польових умовах. До цього я працював на DYNACORD 1000-1, тому маю із чим порівняти і повірте шановні колеги не жалію ні разу, що перейшов на DYNACORD 600-3. Звучить потужно, якісно та прозоро а єрись про підробки лише пишуть скептики.

Отож раджу усім репліку DYNACORD 600-3. вважаю що не має сенсу переплочувати за оригінал.

єрись про підробки лише пишуть скептики-молодий чоловіче,обережніше з виразами.Мали так звану репліку і дуже шкодуємо про те.Більше не експерементуємо і в азартні ігри з баригами не граємо.Також на відміну від декого,я ні до чого не закликаю.Отримали гарний урок і пам'ятаємо:є оригінал і є копія,хоч і сама золота,як кажуть дешевий сир-в мишоловці.

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'}

Михайле(Міша Шандригось) якщо ви дійсно зробили такий абгрейд пульта з одиниці оригінала на тройку репліку і якщо ви дійсно існуєте як лабух з Яніва то відізвіться будь ласка ми до вас під'їдемо щоб поспілкуватись і послухати вашу репліку.Всі нюанси обговоримо в приваті (бо ваш номер постйно зайнятий) ОК?

кардінал45 звоніть до мене і домовимось про зустріч немає проблем!

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.