Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мікшерний пульт дінакорд cms 1000/3
Мікшерний пульт дінакорд cms 1000/3
Тут велику роль відіграє "людская молва", шильдик "Dynacord", і щоб бути повністю "удувлітвурйонним" в ідеалі має бути "Made in Germany" . Кумедно це виглядає у вік цифри))) У нас був povermate II - я так і не зрозумів його переваги над цифрою (скажімо від Air18, бо був у наявності саме той, і є по сей час), хоча зрівнювали його впритул із "пувермейтом" ... сміх та й годі... "Але нє, - то тре брати, бо він дуже плотний", і "ревера в нього люкс"))) Що ревера - то найбільший мінус його, що він не редагується (знову ж таки у порівнянні із цифрою - там можна), і дико гуде по низах нвіть коли увімкнений low pas фільтр на міках. Моя порада, людини яка крутить звук у студії із 2008 року - Люди схаменіться і вийдіть із літургічного сну, 2020 рік надворі, з чим і вітаю ще раз усіх!)))

Якщо річ хороша, то ціна на неї тільки зростає, що в принципі і сталось із Динакордом.

Богдан Іванишин, думаю не варто судити по одному Динакорді, який у Вас був. Маю досвід роботи з Динакордом, який побував у ремонті. Звук просто пропав, не звучить.

Так що можливо і вам такий попався. 

В 3-му Динакорді ревера редагуються.

 

Доброго дня всім. Хто користується пультом смс 1000/3 через звукову карту usb. Чи є різниця у звучанні відносно стерео-пари.

 

Я також купив копію пульта Динакорд 600-3 тут по оголошенню. Поки що задоволений проблем немає апарат хороший беріть. Кому щось цікаво запитати то ось мій телефон 0976306565 Віктор

Купил,молодец-радуйся.Кому охота острых ощущений,тот всегда их найдёт на интересное место и вас барыг отыщет без труда,вы и так из-за каждого куста выглядываете,чтоб только заработать)).А мы уж как-нибудь без вашего хлама обойдёмся,не надо вопить возле каждого столба,что у тебя есть г…о)))

 

 

Накінець купив,погрався,а тепер тре якомусь лоху зплавити(заробити то хочеця))),то ті супер-пупер відгуки на те сміття тепер будуть появлятись кожен день))).Догадайтесь з трьох раз чому??? https://www.youtube.com/channel/UCe0SJw92vohFHVrfzI_oTEg

Щодо запитання автора, то оригінал зразу можна відрізнити по шнурі на 220 В. В оригіналу він із синім наконечником.

На підробках я такого шнура не бачив.

Хто знає чи достойна звукова карта у пульті 1000/3 чи окрема зовнішня буде кращою

 

Кардинал 45. Звертаюсь до Вас. Прочитавши Ваше пост то скажу так. Сашу Булегу я знаю добре, бо мав з ним конфлікт!!!!! В жодній Вашій ссилці НЕ має ніякого Булеги!!!!!!!!! Мішу я не знаю, но Булегу знаю добре!!! Так, що Ви щось напутали!!!!!

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.