Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерні пульти Midas MR12 чи Behringer XR12 чи Soundcraft Ui-12
Мікшерні пульти Midas MR12 чи Behringer XR12 чи Soundcraft Ui-12

бо на роботі є пресонус 16,02

i як вам  він по звуку?

Пресонус буде кращим але все одно не то пальто, Мав я колись такий пресонус, А перед Пресонусом мав Yamaha v01 96, Пресонус набагато легший в управлінні та удобний ну все таки стара Ямашка на мою думку звучала краще, А ці всі дешеві цифри звучать ватно, Нема там ні плотності і ні чіткості, Хлопці але без обід, 

Але звичайно своїх грощей вартує, Завжди треба розуміти ціна-якість. До прикладу ці пульти це не моє, ну але кому подобається то цю людину тяжко переконувати. Звичайно брати і в перед.

Цікавила думка, бо звучання Пресонуса знаю. Вата ватна, звук через куфайку)))) 

Якщо Пресонус кращий за той Мідас тоді взагалі один позитив!!!))))

))))мінуса можна з бітрейдом 128, акустику подешевшу, на репетиції часу не треба витрачати, можна навіть з текстами не заморочуватись, хто там шо розбере???

Р.S. То я прсто про себе, ні над ким не насміхаюсь, нікого не хочу образити, я вийнятково толерантна і доброзичлива людина!!,

Насправді головне, щоб подобалось, радувало, головне то музика! А технічні питання, то другорядне!!!

Yamaha v01 96 - не попадався..Пресонус пробував. Реально цей пульт в мене звучав гірше ніж Саундкрафт EFX12. 

Тут я вже не згідний. Знаю як звучать Соундкрафт фх-8 Тай китаєць Ефх це ще гірше за старенького фх. Мав такі. Ну але щоб пресонус прозвучав гірше від Ефх, ну не знаю. Пресонус можна добре визвучити і рівняти його з Соундкрафтом ЕФХ недоречно. Можливо за пульт сіла людина яка справи з ним не мала а працював тільки на аналогах,і тоді могла получитись лажа. Хоч він дуже легко рулиться.
Як взагалі можна зрівнювати аналог і цифру, я вже не говорю за серію efx - це повний жах...
На весні мав soundcraft EFX8 і Roland vm 3100pro (хоть і кажуть що цифру з аналогом не доречно порівнювати), але роланд соункрафт по високим, середині, і одробках накрив!!По ниських роланд якось ну можна сказати сухіше, соункрафт низькі видавав якось, ну можна сказати обємніше, но гразновато! Жо б полібшити соункрафт добавив виносну обробку lexicon MPX550. на перші два канала для мікрофонів в інсерт компресор і в інсерт на майстершину ще один компресор! то соункрафт зазвучав на багато лібше!! Потім приїхав midas mr 12. і коли я всі ці пульти начав на одній і тійже акустиці крутити, то мідас весь рек соункрафта з обязками переплюнув!!!

Жо б полібшити соункрафт добавив виносну обробку lexicon MPX550. на перші два канала для мікрофонів в інсерт компресор і в інсерт на майстершину ще один компресор!

Олександр Соколюк, ви великий оптиміст, я вам заздрю! 

Ви досі вірите, що якщо у відро г......на накидати повидла, то вийде набагато краще!

Пора запамятати важливу істину: Усі прилади в ланцюжку псують звук. Просто дорогі псують трошки, а дешеві - дуже. Тому чим їх менше тим краще.

Саме тому в студіях пишуть мікрофон+хороший преамп і все!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти