Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Компресор чи лімітер для ведучої....
Компресор чи лімітер для ведучої....

Вітаю!Колеги,порадьте ,який компресор краще купити для ведучої(бажано одноканальний) по співвідношенню ціна і якість.Вже дістало це "Гоооркаааа!!!!!!!"

В неті бачив одноканальний лімітер від ALESIS.Може хто використовував?Буду вдячний за пораду.

Для ваших потреб рекомендую звернути увагу на dbx go rack дуже класна штука там навіть є готові пресети длямікрофонів типу см 58.

Я вже його шукав.....їх вже немає

Моя думка краще купити її комбік це буде більш практично,по перше можна використовати не тільки для ведучих і Ваші колонки залишаться цілі,тому що ведуча всерівно влізе під колонки і тоді буде вереск,а по хорошому якщо приходить з мікрофоном від dvd то я стараюсь на мінімальний звук або зовсім чао-бамбіно,маю досвід,ведуча влізла під самі колонки з словами "ой" а я купив драйвер

Хочу знову підняти цю тему. Може ще хтось та щось порадить з практики....

Мікшер з компресором.

 

Купи їй компресор на 25 літрів, та най пумпує... Це ж треба таке придумати...... Купи, як тобі порадили, комбік, най си вчипит як баян тай най ходить..

Маю таку штуку ,але нічого незнав про присети для SM58.  Шановний Andrew Timochko дайте свій телефон.

Мав на увазі dbx go rack

Продаєте?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти