Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » Клавішник баяніст вокаліст з досвідом роботи. Попрацюю у колективі або сам з ведучим-ведучою
Клавішник баяніст вокаліст з досвідом роботи. Попрацюю у колективі або сам з ведучим-ведучою

Професійний музикант, тенор, маю акустичну апаратуру, світло, ферму, інструменти, нормальний репертуар, авто. Тел. 0687245787 Іван, Львівська обл.

здоров професійний музикант. що твій гурт розпався?

Здоров, Віктор. Хочеш про це поговорити - мій телефон маєш.
Актуально
Шукаю музикантів для створення весільного гурту, які в темі. Базуюся в Ст. Самборі, робота є

я тобі не пасую до гурту? клавіша ударна баян бубень бас-гітара сакс -усі інструменти є в наявності . граю і підтанцьовую без проблем.

Все супер. Не пасує тільки грати весілля в сколівському р-ні від рана до рана за 50$

цікаво коли ти і з ким грав в сколівськім районі за 50 доларів від рана до рана? але то нічого дивного дивлячись на твою щирість чесність і порядність бог тобі суддя.

Актуально. 25000, і тобі здоров'я та удачі????

актуально для мене бо ти знов хочеш коло мене на шарка заробити і зєбатися знов у свій самбір не давши мені заробити навіть два гривні чекаючи на новий заробіток коло мене. всьо ваня закінчилася халява на ...... з різьбов. в мене удача на вищім рівні а тобі нічого не світить на чужім горбі в рай ніколи не заїдеш. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти