Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допомога колегам в купівлі сценічного світла за найоптимальнішими: ціна/якість
Допомога колегам в купівлі сценічного світла за найоптимальнішими: ціна/якість

Можливо,я б теж погодився з паном Богданом,якби:

1.Увесь товар,який пропонується на сайті не був з тих самих китайських магазинів)).

2.Увесь товар мав ту преславуту якість,про яку місцеві бариги лише пишуть,а насправді,вона(якість),тільки для заманювання клієнтури,бо товар той самий,з тих самих китайських магазинів)).

Один продавець так обманював увесь час,наприклад писав,що куля не є базарною дешевою китайською за 20 копійок,а є елітною і якісною)).І такі перли він видавав на всі свої китайські прилади.То як ви вважаєте,про що можна говорити далі?

Можливо,я б з Вами погодився,Eduard,якби:

Ви,Eduard,на відміну від мене і наших колег,були лицем не зацікавленим)).

Я,на відміну від бариг:не торгую,нічого не рекламую і не обманюю,єдине чого я хочу,це допомогти колегам придбати те,за що бариги деруть три шкури,бо дуже вумні.

Єдине,з чим погоджуюсь,що пріоритетніше купувати в провірених фірмах,які пропонують адекватні ціни та якість в Україні + маєте гарантію.Бо якщо купувати у вумних бариг,то вже краще самому безпосередньо з Китаю дешевше без посередників (тільки кілька доларів доплатити за надійне упакування).Для того ті лінки і виставлені.

Остаточний вибір кожен зробить собі сам)).

Увесь товар,який пропонується на сайті не був з тих самих китайських магазинів 

Ви ж не купляєте "кота в мішку" - перевірили, чекнули, порівняли - тоді купили, ор нот купили.      А з "Алі" - у Вас варіантів нема - тільки купили

Увесь товар мав ту преславуту якість,про яку місцеві бариги лише пишуть

Ви ж не купляєте "кота в мішку" - перевірили, чекнули, порівняли - тоді купили, ор нот купили.

 

На даний час я стараюсь все купувати все в себе в місті через місцеві магазини,навіть якщо ціна трішки вища зате гарантія, прийшов в магазин вивалив на прилавок і займайтесь шановні продавці, не потрібно відсилати чекати і т.д.

На даний час я стараюсь все купувати все в себе в місті через місцеві магазини 

Дуже мудро! Не на цьому потрібно економити!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти