Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Запитання стосовно роботи порталу.
Запитання стосовно роботи порталу.

 

При додаванні фотографії у темі "Куплю-Продам" - "Помилка сервера.Скоріш за все команда сайту вже знає про неї, тож не варта хвилюватися. Скоро все працюватиме." 7 день. Прошу розібратися!

У меня был такой случай:  измените название фоток (1,2,3, и т.д.) Мне помогло))

Зробіть щось з тою рекламою... тільки но  переходжу на будь яку сторінку, з файлом і включаю його для прослуховування, а воно як почне грати чи говорити там собі щось своє, але то вже дратує... ше й голосно.

Нехай собі там з низу показує шо хоче, але тільки нехай не говорить , без звуку хай буде.

Установите программу  Adblock Plus

Дякую. За програму чув, але  ніяк руки не дойдуть...

Пардон, вже розібрався!

Доброго дня! Підкажіть будьласка чому я не можу відправляти коментарі? нажимаю надіслати у відповідь - пише некоректна адреса ? і ще введіть URL , що це означає?

І ще питання пишу повідомлення і не можу вставити готовий текст, треба щоразу набирати заново, дуже незручно.

З повагою Анатолій К.

Не можу ніяк узнати, чому не можу оставити коментар?

Підписаний на щоденну розсилку на e-mail нових надходжень мінусовок, але вже на протязі тижня не отримую повідомлення. Намагався підписатись ще раз, видає, що користувач з таким іменем вже є.......

 

Те ж саме... Щось трапилось і розсилку припинили? Чи просто пішли на новорічні канікули? Хтось може щось пояснити? Купа думок... Наче б то і банити мене ні за що...

 

Сьогодні вже 29 число. Ви хоч живі там?

 

 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти