Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Запитання стосовно роботи порталу.
Запитання стосовно роботи порталу.
Доброго дня!
В мене виникла  проблема-функція прослуховуваня вже не працює другий день......
Чи це може бути тільки моєю , локальною, проблемою,чи це загальна дисфункція на порталі?
Дякую.
2 Oxana Senkiv
>>функція прослуховуваня вже не працює

Вказуйте конкретно адресу фонограми. Прослуховування midi працює, про mp3-мінуси  вище скзано, профілактика, оптимізація.
 Робота порталу чудова... Тільки не зрозуміло де подівся програвач, стало дуже не зручно у користуванні......
>>Тільки не зрозуміло де подівся програвач
читайте вище,  П Р О Ф І Л А К Т И К А !
В мене не читаються МIDI файли, тобто, я не можу їх прослухати. Навіть коли скачаю, всеодно вони не прослуховуються. Мушу закидувати їх в СОНАР для того,щоб послухати. Яка може бути причина? Звукова карта в мене TerraTec PHASE 22. Можливо треба щось налаштувати в компі? 
>>В мене не читаються МIDI файли, тобто, я не можу їх прослухати
чим слухаєте? в мене читаються міді і вінампом і медіа плеєром.

>>звукова карта в мене TerraTec PHASE 22
В "Панели управления" є "Звуки и аудиоустройства", а там на закладці "Аудио" - "Воспроизведение MIDI", Можливо там щось не то вибрано. В мене там вибрано "YAMAHA XG WDM SoftSynthesizer" (проінстальований програмний синтезатор), можу надіслати. До того там було "Програмный синтезатор звуковой", теж працювало, але звук був дуже штучним, а з YAMAHA XG WDM набагато краще.
Всі настройки на місці. Ні вінамп ні медіаплеєр не читає 
Раніше на місці скачати плюс бачив просто посилання на відповідний файл, а сьогодні в мене ось такий вигляд, наприклад:
string '1249415438_Ty_prykhod.mp3' (length=25) Що з таким посилом робити??? Або в мене щось не так! Буду дуже вдячний за пояснення.
Думаю це була тимчасова проблема, щойно перевірив, в мене таке посилання:
http://www.minus.lviv.ua/download/1/3070.html/Ty_prykhod.mp3
string '1249415438_Ty_prykhod.mp3' (length=25)
Це службова  інформація

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти