Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Запитання стосовно роботи порталу.
Запитання стосовно роботи порталу.
Будь-ласка, допоможіть, підкажіть як правильно закачати фонограмму? В мене не завантажується як mp-3, а як якісь картинки.
А в мене таке питання, я завантажила мінусовку, але вона на російській мові, цього не можна було робити? 
Я не можу завантажити мінус Матвієнко Ніна - Квітка душа (повна версія+бек) http://www.minus.lviv.ua/download/1/3032.html. Ввожу код зображення , тицяю на "Завантажити", а воно мені пише: "Файл является хтмл". Як завантажити? Допоможіть!

В мене постійні глюки при відкриванні МІДІ файлів. Яка може бути причина?

Друзі, хто відгукнеться на моє питання, чи перед скачуванням мінусу його можна прослухати. для чогось же існує той значок навушничків, поясніть, будь-ласка.

Хтось може пояснити мені, чому в мене не відображається панелька прослуховування аудіофайлів

( з МІДІ все окей). Я вже пробував 7й і 8й експлорери і Оперу - результат той же.Благаю, допоможіть!!! 

Ура!!! Нарешті, появилась панелька прослуховування аудіофайлів. Дякую

 

Підскажіть -но яким чином можливо видаляти неактуальну власну тему на форумі де там ті кнопки "видалити" ?? День - є, день - немає. Поставте ж їх там дубом нарешті най стоять щоби вже неактуальні теми нарід мав змогу спокійно видаляти власноруч.

Добре! Зробимо! Просто сайт постійно доробляється щоб оперативно реагувати на ваші побажання, тому не зайжди встигаємо все зробити.

Сьогодні хотів завантажити файл на форум-не вийшло,проробив це тричі і нічого не виходить.

Може в моєму сервері не вірно записана назва,тоб-то є присутні дужки наприклад:Сичевський-Буги-вуги(бєк)?

Поясніть як правильно заливать!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти