Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Запитання стосовно роботи порталу.
Запитання стосовно роботи порталу.

Спробуйте перевірити в своїй поштовій скриньці чи часом не потрапляють по відомлення в папку "Спам". Якщо ж там немає, то можливо ви випадково відписалися, спробуйте підписатись ще раз.

Не можу прослухати свої завантажені мінусовки. В чому причина?

Спробував підписатися ще раз  - не можу тому що ''Підписчик з таким Адреса ел. пошти вже існує'' тобто я підписаний на оновлення, так що ж робити???

>>Не можу прослухати свої завантажені мінусовки. В чому причина?

Деталізуйте, будь ласка, суть проблеми?

>>Спробував підписатися ще раз  - не можу тому що ''Підписчик з таким Адреса ел. пошти вже існує'' тобто я підписаний на оновлення, так що ж робити???

Ваша скринька на mail.ru? В папці Спам дивилися?

Мінусовки, які я завантажив на сайт, не можу прослухати(на сайті). Треба звантажувати на свій комп, аж тоді йде відтворення.

У вас якась проблема із форматом файлу, плеєр грає, але в властивостях каже "невідомий формат", хоча розширення файлу "mp3". Можливо це перейменований wav або некоректно закодований мінус. Спробуйте перекодувати свої мінуси в mp3 і перезалити.

Питання до адміністрації:сьогодні вночі в розділі "Біржа праці" створив тему "хто б вийшов на заміну?".Заходжу подивитися на відповіді,а тут оп-па:тема загадковим чином зникла!Шо за полтергейст?Може я порушив правила форуму?Які?Дякую.

Може я порушив правила форуму?Які?

http://minus.lviv.ua/forum/thread/3743/

Зрозуміло,дякую за відгук.

Не мжу підняти своє оголошення про продаж клавіш.Як то робиться?Десь має бути кнопка "Підняти вгору",чи щось в тому роді,а нема(((.Всім можна,а мені нє?

 

(....минуло кілька днів....)

Шановні "Сильні сайту цього",напишіть хоч в приват,чи що...Ну хіба нормально буде виглядати "продажний відділ" якщо наплодити 100500 дублів того самого оголошення?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти