Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Програми
Програми

506080 Знайшов версію ХТ - вона підтримує від і3 до ПА1ХПро... Спробував - працює, ломалка присутня. А якщо ваша версія залишає слід то тільки в реєстрі - раджу використати RegCleaner - і попідчищати її контент.

Посилання на ХТ версію тут =>  http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1304679

Перепрошую за оффтоп

DJ.Дякую але то є стара версія ...я випадков натрапив на нову .... я сам у шоці .....але дякую за відгук.....

 

 

 

 

 

 

 

 

у новій аж па х3

І ще....багато хто не вміє працювати з робочими станціями......після конверування  стилі пікають....або  частина стилю пікає....-треба нажати   в па-50 60 80 menu і зайти на 21 сторінку ....StyCtl : Wrap/Rng     там на кожний інстумент є октавна позиція....тобто  в якій октаві він звучить....бас завжди у W : 5  org .....а остальні треба підбирати   змінюючи W-8  а октави нижче чи вище з 1 до 12 .....і тоді буде не пікать а грати гарну гітарну свою партію чи синтез.....................і не забутьте зберегти  стиль   ...WRITE  після того як висвітиться на табло куди ....нижня позиція CURENT і фіксуєм ENTER......все..... все записано  і без нюансів..... і так з кожним інстументом!!!!!!!

506080 А можна в ЛС посилання на нову версію - хочу також спробувати, але нарити нічого гідного не можу... Буду дуже вдячний...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти