Головна сторінка » Список форумів » Гуморески. » гуморески,анекдоти
гуморески,анекдоти
Можливо.хтось має гуморески повязані з весіллям,або цікаві історії,буду дуже вдячний!!!!!!!!!!
з повагою "Щирецькі музики
"
це було позаторік
та на нашім ринку
хтів купити чоловік
кабанця чи свинку
ламав голову Петро
не легке це діло
не шкідливе щоб було
і щоб добре їло!!!
і нарешті підібрав
о яке хороше!!
гаманець мірщій дістав
став платити гроші!
а з якого ви село?
спитав молодиці!
та йому відповіла-
я з села мельниці!!
забирайте їх назад!!!
буркнув незабаром
я мельницьких поросят
не візьму задаром!!!
тітка блище підійшла
то ж назвіть причину!!??
Я ІЗ ВАШОГО СЕЛА
МАЮ ВЖЕ ДРУЖИНУ!!!
 Вуйко замовив лабухів. В суботу до гобіду привалює ГАЗ-66 з якого вивалюється три лабухи. Двоє з них починають розгортати дві повних "кухні" Супер-Аматі, а третій біля хліва настроює скрипочку. Вуйко в непонятці докалується до цих двох: "Чуваки, а шо, мля, ви вже всьо, мля, пшивезли. Отако й будете лабати в дві кухні??? Чуваки з "поніманієм:"Вуйку, не пшеймуйтесь, відлабаєм, як має бути!". Вуйко стенув плечима і повіявся по газдєвству. Один лабух до іншого:"Чувак, я тобі, мля, кричав!!На якого дзябла ми того поца скрипаля з собов брали????!!!!" 
 Реальний випадок! Лабаєм халтуру в Старокостянтинові. Мій колєга, Андрій КонІвець "Гуцулка", тєлєфонує по мобрурці до лабухів по-сусідству. Попереджую, Андрій російськомовний!!!! "Альо! .....как дела? У вас ещё невесту не пиз....ли?", "Ну, ща мы приедем, отпиз....м!!!.
Реальний випадок! Готуюсь до концерту до якогось нашого військового свята. Вирішив лупанути "А ти просто кохай!" Пономарьова. Скинув мінус на МП-флешак і вирішив прогнати на репетиції. В оригіналі там гвалт і гармати!!! Я починаю розуміти, що у приспіві мені не вистачає пів тона до Сашкової хванери. Коротше, волаю, але лажаю! Плюю на все! З вікна радіорубки зявляється (блін, апострофа нема) писок нашого звукача Сергія Чеплакова:"Саша, шо случилось?Хто это так волал?!" Відповідаю з душею:" Серёженька, то таки я! Теперь иду делать минус 2". Питання Сергія:"Саша, минус 2 себе или фанере???!!!"
Володимир Пушкар гарно пише /правда воно не стосується безпосередньо весілля але ... / Він з Камінної Івано-Фр. області і пише на нашому західному діалекті. Ось познайомся з творчістю, правда тут тільки деякі речі : http://www.ukrainische-pfarrei.de/bibl/humor/puszkar.html ------- Рекомендую всім ! P.S якщо хтось має ще якісь віршики сего пана - поділіться.
П.Андрію, дякую за посилання на  гуморески В.Пушкаря.
- Чому наречена постійно в білому?
- Тому що це колір побутової техніки.
Тамада:
- Шановні гості а тепер марш...
Гості:
- До столу?
Тамада:
- Ні. Марш звідси!!!

Якщо цікавить, то у Володимира Пушкаря є свій сайт http://volodymyr-pushkar.com.ua

 

Там є багато гуморесок, аудіо та відео.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти