Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Проблема з синтезатором
Проблема з синтезатором
Допоможіть будь-ласка проблема з синтезатором фірми Yamaha PSR-s700. Отже коли я натискаю кнопку "акоммпонементу" і нажимаю акорд то мені всі акорди йдуть автоматично ось так (наприклад): Am/C, Dm/C, G/C, E/C і.т.д... і це дуже фальшивить звук. Підскажіть що можна зробити щоб при нажиманні акорду забрати ось це .../С. Наперед дякую.
І я замітив що всі доріжки в стилі грають в нормальній тональності тільки бас залишається на тональності "до( С)"

Ресетни клаву, тобто віднови фабричні настройки. В мануалі ця операція прописана. Якщо не допоможе, то в сервіс.

 А де цей мануал є? В синтезаорі?
Мммм....  Це така груба книжка на якій пише: OWNER'S MANUAL , що "по-нашому" - посібник власника (На общєпонятном ИНСТРУКЦИЯ). В мене десь була в електронному вигляді. Якщо треба, пиши в приват.
Дякую....але я вже вирішив проблему...

 Е така фукція BASS INVERSION - вимкніть ЇЇ
Богдан, напиши людям, як ти вирішив проблему, щоб люди, які зіткнуться з такою проблемою, знали що робити!
Кожна клавіша, якщо маєте до неї інструкцію. має ручне "лікування". Для цього необхідно вимкнути її з мережі, а потім увімкнути, утримуючи відповідну кнопку.

 

Доброго дня всім.Маю деякий досвід по роботі з інструментами Korg серії ра.Знаю що таке коли мідяшка з ямахи особливо барабанний трек може видавати різні фокуси.Є прості дії якими можна повернути звучання в рамки можливостей korga.Переважно всі мідяшки звучать на двох генараторах, після деякої редакції їх можна зробити на 4 генератори,відповідно якість звучання.Якщо зацікавить когось ця тема,аможе інші конкректні запитання по коргу ра, обов'язково продовжу тему конкретніше.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти