Головна сторінка » Список форумів » Горло-наша проблема!!!!!! » Горло і голосові звязки.
Горло і голосові звязки.

Сьогодні купила Гомеовокс за численними Вашими порадами. поки що супер!!!!!ГОлос стає в норму. Побачимо, як буде завтра. Дякую всім)))))))

Не знаю що вже робити. В мене вже шість місяців як голос став грубішим набагато. Співати взагалі не можу. Спробую буквально декілька тактів (в дуже низькому діапазоні - бо вище не можу), і все - в горлі просто свербить. Був на прийомі в фоніатра в Києві на Зоологічній (Це інститут отолярингології). Призначили вливання і інгаляції - пройшов десять разів. Нічого. Через декілька днів знову поїхав - правда того самого не було - направили до іншого. Потім був в кандидата меднаук Корнєвої. Оглянула мене на компютері - сказала що все нормально, завела до фонопеда. Показали які вправи потрібно робити - записав на свій телефон, по приїзду до дому виконував. Казали за два - три дні пройде. Уже минуло три тижні - все те саме. Хто знає, підкажіть будь-ласка, куди можна звернутись. дякую.

До речі - Гомеовокс - також пробував - дві упаковки зїв - нуль.

Якщо лори і фоніатри кажуть, що зі звязками все нормально - то провірте хребет. В мене теж проблеми з горлом.Один фоніатр у Львові сказав, що потрібно провірити хребет.

Зробив МРТ, виявились, що дісйно з хребтом не все впорядку. Почав лікуватись - проблеми потихеньку почали пропадати.

Гомеовокс добре допомагає при захриплості і втомі зв`язок. Якщо зв`язки чисті, то він не допоможе. Треба шукати причину в іншому місті. Людчький організм, як годинник - все взаємозв`язано.

Не підскажете де можна купити Гомеовокс, а то нігде не можу знайти і яка реальна ціна. Дякую!

Зараз в Україні не продають, закінчилась ліцензія в Україні. Мені привозять з Польщі або Словаччини. ЦІна 4 євро.

Ну і добре, що не продають, спробуйте антиструмін, эфект на горло такий же, натомість ще й профілактика йододефіциту)

це все хлопці добре... але не треба забувати що наш організм має здатність до привикання.....в мене вже таке було з ісламіном....тож часто цими чудоприпаратами бавитись не раджу

привіз собі з Польщі,17 злотих упакрвка

Андрію, що Ви привезли з ПОльщі за 17 злотих?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти