Головна сторінка » Список форумів » Горло-наша проблема!!!!!! » Горло і голосові звязки.
Горло і голосові звязки.

Добрий день хлопці! Співаю давно і багато, з горлом бувають проблеми теж.

1- покинув палит, 2- пити напої з газом, 3- випиваю тільки для підтримки температури звязок -дози по 20грам.

Часто застосовую такий метод- після першого дня коли перевантажив горло натираю його звичайним "Фіналгоном" повязую теплим платком  і лягаю спати, вранці співаю на другий день як ніби нічого не було. Правда зрозумійте, що "Фіналгон" активний препарат і добре зігріває, треба потерпіти.

Метод перевірений роками, поки ще живий !!!  З повагою до вас колеги, Олександр.

Веду весілля. Ношу з собою звичайний "Каметон". Коли накричишся, а особливо на 2-3 захід підряд, то дуже допомагає. Без нього зовсім погано було б . До того ж він доступний, і є в кожній аптеці. 

))Басков.Видів його на корпоративі демвьл його заставили співати в живу то він після третьої пісні вже подохав і навіть зривався так що голосу йому надовго нестає))

Хочу запропонувати ще один спосіб відновлення можливостей вашого горла.Це звичайна настоянка календули(продається в аптеках),чайна ложка настоянки на чашку теплоЇ(36-40градусів)води і прополоскати ваше горло.Після 15-20 хвилин мовчання ви побачите різницю. Цією порадою лікаря якористуюсь вже років два. Мені допомагає.Бажаю всім здоров'я.

Співаю часто і довго тому постійні проблеми з горлом... Щиро дякую за всі поради, в найближчому часі перевірю на собі і напишу про результати :) 

Бережіть горло :)

Розумію всіх вас, колись також з цим стикався, тепер все гаразд. Порада така - зверніться до хорошого професійного вокаліста, і все стане на свої місця!  Мій педагог, коли я жалівся що мене болить горло  казав так "А хіба я вчу тебе співати горлом, я вчу тебе співати головою!" Мала вона на увазі ГОЛОВНИЙ РЕЗОНАТОР! І дійсно, якщо співати позиційно првильно, то навіть при хворому горлі можна співати без проблем, і звязки не втомлюються! А горілка справді заважає)) Краще коньяк!)

допомагає (мені особисто) інгаляція із ромашки. відспівав два випускних вечори підряд і на снаступний день весілля, я навіть говорити толком не міг. на щастя в мене дома росла лікарська ромашка(дрібненька). нарвав, залив кипятком, трохи постояло, і накрився великим рушником, вдихаючи ротом видихати носом. десь вся процедура хвилин 20-30. потім через три години повторив, і ще весілля відпрацював як належить.

спробуйте буду радий якщо допоможе. доречі ромашку треба  брати висушену, просто не було тоді під рукою , то я нарвав сироі але все гаразд. бажаю всім не хворіти горлом, бо це наш хліб  

ПРИВІТ УСІМ.НЕЩОДАВНО ЗІШТОВХНУЛАСЯ З ПРОБЛЕМОЮ-СПЕКА!!!!ТОБТО,СПІВАЮЧИ У СПЕКУ ГОЛОСОВІ ЗВ"ЯЗКИ, ТАК ЯК І ІНШІ М"ЯЗИ, ОТІКАЮТЬ І ВТРАЧАЕТЬСЯ ГОЛОС, ПРАВДА КОЛИ СПЕКА СПАДАЄ, ЗВ'ЯЗКИ ВІДНОВЛЮЮТЬСЯ. У КОГОСЬ БУЛО ЩОСЬ ПОДІБНЕ??? А НА РАХУНОК ЛІКУВАННЯ НЕСМИКУ РЕКОМЕНДУЮЮ ПОЛОСКАННЯ ГОРЛА МОРСЬКОЮ СІЛЛЮ(ЗРАНКУ), НА НІЧ:АМПУЛУ КАЛЬЦІЮ ХЛОРИД ВИПИТИ І ЗАПИТИ ТЕПЛИМ МОЛОКОМ,ПРИ УМОВІ ПОВНОГО МОВЧАННЯ ХОЧА Б ДЕКІЛЬКА ДНІВ. АБО: ДО КОНЬЯКУ ДОДАТИ РОЗТОПЛЕНОГО МАСЛА, ЖОВТОК ТА МЕД, ДУЖЕ СМАЧНЕНЬКО І КОРИСНО, РОЗІГРІВАЄ ЗВ'ЗКИ.БЕРЕЖІТЬ СВІЙ ДОРОГОЦІННИЙ ІНСТРУМЕНТ, ТА БУДЬТЕ ЗДОРОВІ.

ІСЛАМОС На Ісламському мосі !!!  І доречі щодо Vitasuk Лесів    коли ти співаєш горлом   твоя відповідь правильна !!!!  А коли ти після доброЇ пяночки  !! напився чисто-джерельноЇ водички   а вона така холодна  тобі!! повірь Вчитиль не поможе!!

Питання щодо гомеовоксу, невже він справді допомагає? Не вірю я в ту гомеопатію (Гомеопа́тия — метод лечения, главным принципом которого является назначение препаратов, вызывающих симптомы, аналогичные симптомам болезни. http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%8F). Розумієте, про що мова? Якщо вдарився головою в двері, то за принципами гомеопатії треба вдаритись ще декілька разів, але легше. Або в нашому випадку - випив 200 г. холодного пива, пропав голос - випий ше 2 г. холодного пива.

Склад:

Aconitum napellus (аконит аптечный) 3C
Arum triphyllum (аризема трехлисточковая) 3C
Ferrum phosphoricum (железа фосфат) 6С
Calendula officinalis (календула) 6С
Spongia tosta (губка жженая) 6С
Atropa belladonna (белладонна) 6С
Mercurius solubilis (ртуть растворимая по Ганнеману) 6С
Hepar sulfur (известковая серная печень по Ганнеману) 6С
Kalii bichromicum (калия бихромат) 6С
Populus candicans (тополь кандиканский) 6С
Bryonia dioica (переступень двудомный) 3С
поровну до 1 мг

Лікуватись ртуттю, якоюсь паленою губкою, сірковою печінкою, беладонна (сильна рослинна отрута)??? Плацебо в чистому вигляді (Там же: клинические испытания гомеопатических препаратов не выявили различий между гомеопатическим лекарством и плацебо). Не можу зрозуміти, звідки стільки схвальних відгуків...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти