Головна сторінка » Список форумів » Горло-наша проблема!!!!!! » Горло і голосові звязки.
Горло і голосові звязки.

Питання щодо гомеовоксу, невже він справді допомагає? Не вірю я в ту гомеопатію (Гомеопа́тия — метод лечения, главным принципом которого является назначение препаратов, вызывающих симптомы, аналогичные симптомам болезни. http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%8F). Розумієте, про що мова? Якщо вдарився головою в двері, то за принципами гомеопатії треба вдаритись ще декілька разів, але легше. Або в нашому випадку - випив 200 г. холодного пива, пропав голос - випий ше 2 г. холодного пива.

Склад:

Aconitum napellus (аконит аптечный) 3C
Arum triphyllum (аризема трехлисточковая) 3C
Ferrum phosphoricum (железа фосфат) 6С
Calendula officinalis (календула) 6С
Spongia tosta (губка жженая) 6С
Atropa belladonna (белладонна) 6С
Mercurius solubilis (ртуть растворимая по Ганнеману) 6С
Hepar sulfur (известковая серная печень по Ганнеману) 6С
Kalii bichromicum (калия бихромат) 6С
Populus candicans (тополь кандиканский) 6С
Bryonia dioica (переступень двудомный) 3С
поровну до 1 мг

Лікуватись ртуттю, якоюсь паленою губкою, сірковою печінкою, беладонна (сильна рослинна отрута)??? Плацебо в чистому вигляді (Там же: клинические испытания гомеопатических препаратов не выявили различий между гомеопатическим лекарством и плацебо). Не можу зрозуміти, звідки стільки схвальних відгуків...

А хто знає, де можна приватно повчитись вокалу? Мається на увазі не в опері співати, а так, на весллях. У Львові я маю на увазі.

І доречі щодо Vitasuk Лесів    коли ти співаєш горлом   твоя відповідь правильна !!!!  А коли ти після доброЇ пяночки  !! напився чисто-джерельноЇ водички   а вона така холодна  тобі!! повірь Вчитиль не поможе!!

Все правильно) Так не треба пити холодної джерельної водички) За горлом треба слідкувати) Я на халтуру беру кілька пляшок негазованої питної води кімнатної температури) І все СуПеР!!!)

Згоден, джерельна (як і газована) водичка - то екстрим. Я хоч співаю мало, більше балакаю, але вожу з собою термос з чаєм. Інколи зеленим, інколи чорним, інколи з травами різними. Колега має якусь суміш трав спіціальну та ще й з медом. Горло треба берегти.

Ага))) та оказується тут є такі екстремали, які хочуть "І рибку з"їсти і на ...й сісти!" Головне пише ж : після п"янки та ще й джерельної холодної водички)))

яка може бути п"янка на роботі?!?!) То всеодно що шахтьору закурити в шахті, а потім ще й пару пітард кинути щоб навєрняка!)))))

Коли працюєш п'ятниця-бенкет, субота і неділя два весілля, то яку б ти воду не пив - зв'язкам ТОРБА! А гомеовокс допомагає реально - переконався на собі, бо в  кінці липня мав саме такий режим роботи - от і довелося чимось рятуватися... Котує він 46 гривень 20таблеток-замовляв у Києві в гомеопатичній аптеці.

Якщо спiвати З ГОЛОВОЮ як у прямому так і переносному сенсі ...без горiлочки, без газованої водички, та пiсля роботи витримувати голосовий спокiй, (користування резонаторами теж дуже важливо) то можна витримувати до 5 робот i зберегти голос. А як що на роботi хильнути пiвлiтри запити COCA COLA та ще попоїсти чогось гостренького та смаженого на олiї (забув перед роботою соняшникових зерняток поплювати з пiв кишенi) - тодi навiщо вам ГОМЕОВОКС Я не помилився коли написав - РОБОТА... i вважаю що потрібне ставлення до кожного бенкету як до роботи, а не - ХАЛТУРИ Тiльки той, хто залишився без голосу - розуміє наскільки важливо берегти своє здоров'я... БЕРЕЖІТЬ ГОЛОС

Гомеовокс, кому допомагає, а кому і не дуже. Рекомендую Арніку №3-гомеопатичні шарики для профілактики і для лікування. по 7 гранул-шариків розсосувати  і 20 хвилин пусля того не пити і не їсти...

Я ще з собою маю Фалімінт, на останній випадок.

Від холодного пива в жару можно відказатись, якщо не хочешь стати рибою без голосу))))) у мєнє цє було в Криму, допомогло горяче сухе червоне вино-пити малєнькими ковточками, щоб стікало по горлу до звязок зігрівая.

Молочно-інжирний коктель: молоко 1 л, інжир 5-6шт. Рецепт я трохи доработала : 

"я его немного усовершенствовала…в том плане, что если инжир резаный бросать в кипящее молоко, то молоко может свернуться, поэтому я все делаю поэтапно-сначала готовлю инфир-мелкорезаный кипячу в небольшом количестве воды, получается такая клейкая кашица, молоко кипячу отдельно, потом в горячем виде все это соединяю, еще чуток покипеть,  снять, и в термос,  настоять. 4-5 часов.Но хранить лучше в холодильнике потом.  Отливала маленькими порциями, чуток подогревала , чтобы не холодный был и пила. Проверила-рецепт работает!"

я б ще написала , алє мєні важко писати на український мові, хоч вона і рідна....тому що я  давно живу у другій страні. Пробачте!

Дякую за поради, не переймайтесь питанням мови, пишіть як вам зручно.

хтось правильно сказав що треба співати з головою. я співаю по халтурах, концертах і т.д вже дуже давно з 1982 року. і повірте я не прихильник алкоголю, але завжди перед виступом приймаю соточку, і легше співати та й настрій кращий. на халтурах також за кожним заходом можу випити грам 200,водичкою газованою запити і чудово відпрацювати. і повірте мені за всю мою карєру жодних нарікань з боку клієнтів не було а навпаки. а от що до соняшникового насіння - яке я дуже полюбляю, за два дні до співу не вживаю зовсім. в кожного організм різний так що кожному своє. та й звичай но не слід перенапрягати голосові звязки. будьте здорові і радуйте своїм співом людей, бо коли до тебе підходять і кажуть що дуже класно ти співаєш - це є найкраще для співака. бережіть свій голос.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення.