Головна сторінка » Список форумів » Горло-наша проблема!!!!!! » Горло і голосові звязки.
Горло і голосові звязки.

А хто знає, де можна приватно повчитись вокалу? Мається на увазі не в опері співати, а так, на весллях. У Львові я маю на увазі.

І доречі щодо Vitasuk Лесів    коли ти співаєш горлом   твоя відповідь правильна !!!!  А коли ти після доброЇ пяночки  !! напився чисто-джерельноЇ водички   а вона така холодна  тобі!! повірь Вчитиль не поможе!!

 

Все правильно) Так не треба пити холодної джерельної водички) За горлом треба слідкувати) Я на халтуру беру кілька пляшок негазованої питної води кімнатної температури) І все СуПеР!!!)

Згоден, джерельна (як і газована) водичка - то екстрим. Я хоч співаю мало, більше балакаю, але вожу з собою термос з чаєм. Інколи зеленим, інколи чорним, інколи з травами різними. Колега має якусь суміш трав спіціальну та ще й з медом. Горло треба берегти.

Ага))) та оказується тут є такі екстремали, які хочуть "І рибку з"їсти і на ...й сісти!" Головне пише ж : після п"янки та ще й джерельної холодної водички)))

яка може бути п"янка на роботі?!?!) То всеодно що шахтьору закурити в шахті, а потім ще й пару пітард кинути щоб навєрняка!)))))

Коли працюєш п'ятниця-бенкет, субота і неділя два весілля, то яку б ти воду не пив - зв'язкам ТОРБА! А гомеовокс допомагає реально - переконався на собі, бо в  кінці липня мав саме такий режим роботи - от і довелося чимось рятуватися... Котує він 46 гривень 20таблеток-замовляв у Києві в гомеопатичній аптеці.

Якщо спiвати З ГОЛОВОЮ як у прямому так і переносному сенсі ...без горiлочки, без газованої водички, та пiсля роботи витримувати голосовий спокiй, (користування резонаторами теж дуже важливо) то можна витримувати до 5 робот i зберегти голос. А як що на роботi хильнути пiвлiтри запити COCA COLA та ще попоїсти чогось гостренького та смаженого на олiї (забув перед роботою соняшникових зерняток поплювати з пiв кишенi) - тодi навiщо вам ГОМЕОВОКС Я не помилився коли написав - РОБОТА... i вважаю що потрібне ставлення до кожного бенкету як до роботи, а не - ХАЛТУРИ Тiльки той, хто залишився без голосу - розуміє наскільки важливо берегти своє здоров'я... БЕРЕЖІТЬ ГОЛОС

Гомеовокс, кому допомагає, а кому і не дуже. Рекомендую Арніку №3-гомеопатичні шарики для профілактики і для лікування. по 7 гранул-шариків розсосувати  і 20 хвилин пусля того не пити і не їсти...

Я ще з собою маю Фалімінт, на останній випадок.

Від холодного пива в жару можно відказатись, якщо не хочешь стати рибою без голосу))))) у мєнє цє було в Криму, допомогло горяче сухе червоне вино-пити малєнькими ковточками, щоб стікало по горлу до звязок зігрівая.

Молочно-інжирний коктель: молоко 1 л, інжир 5-6шт. Рецепт я трохи доработала : 

"я его немного усовершенствовала…в том плане, что если инжир резаный бросать в кипящее молоко, то молоко может свернуться, поэтому я все делаю поэтапно-сначала готовлю инфир-мелкорезаный кипячу в небольшом количестве воды, получается такая клейкая кашица, молоко кипячу отдельно, потом в горячем виде все это соединяю, еще чуток покипеть,  снять, и в термос,  настоять. 4-5 часов.Но хранить лучше в холодильнике потом.  Отливала маленькими порциями, чуток подогревала , чтобы не холодный был и пила. Проверила-рецепт работает!"

я б ще написала , алє мєні важко писати на український мові, хоч вона і рідна....тому що я  давно живу у другій страні. Пробачте!

Дякую за поради, не переймайтесь питанням мови, пишіть як вам зручно.


хтось правильно сказав що треба співати з головою. я співаю по халтурах, концертах і т.д вже дуже давно з 1982 року. і повірте я не прихильник алкоголю, але завжди перед виступом приймаю соточку, і легше співати та й настрій кращий. на халтурах також за кожним заходом можу випити грам 200,водичкою газованою запити і чудово відпрацювати. і повірте мені за всю мою карєру жодних нарікань з боку клієнтів не було а навпаки. а от що до соняшникового насіння - яке я дуже полюбляю, за два дні до співу не вживаю зовсім. в кожного організм різний так що кожному своє. та й звичай но не слід перенапрягати голосові звязки. будьте здорові і радуйте своїм співом людей, бо коли до тебе підходять і кажуть що дуже класно ти співаєш - це є найкраще для співака. бережіть свій голос.

Шановні я ходив в аптеки і там сказали шо "ГООМЕВОКС" вже не виробляють, може хтось знає якісь аналоги цьому препарату?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти