Головна сторінка » Список форумів » Горло-наша проблема!!!!!! » Горло і голосові звязки.
Горло і голосові звязки.

Шановні вокалісти і аматори не забувайте, що кожна людина індивідуальна і проблеми лікування голосового апарату потрібно "підбирати" індивідуально. Повністю згіден з тим, що вокалом треба займатися постійно і поради спеціаліста ніколи не помішають. Хочу поділитися з власного досвіду. Коли граємо в холодну чи сиру погоду ніколи не пю теплий чай або підігріте вино або пиво, допомогти звязкам працювати при таких погодних умовах, допомагає звичайна вода, навіть холодна, також невеликими ковтками, не залпом - повірте, звязки як і тіло потрібно загартовувати але розумно!!! На власному горлі перевірено!!! Загартовуйтесь! В холодну погоду, якщо граєте на вулиці ніколи не пийте щось тепле або гаряче! Ваш голосовий апарат і так розігрітий добавляємо теплий чай, розігріваємо звязки ще сильніше, потім починаємо співати і втягувати в себе холодне та сире повітря,- на наші розігріті звязки!?!? Результат себе не заставляє довго чекати! Можливо я і не правий але мені допомагає холодна вода!!!!!!, горло не "сідає", проблем з горлом практично не маю, зі звязками теж. І ще - пробуйте "вдихати воду" через ніс - прочищає носоглотку і ніколи не будете хворіти ринітом! Процедура неприємна, але виправдовує себе на всі 100% Курю, пю, кохаю дружину! Бережіть себе!

P.S.

Загартовувати звязки потрібно коли вони здорові!!!!!!

Хлопці, признаюсь чесно, працюю в кабаку кожен день по чотири відділення, без вихідних взагалі, співаю репертуар від шансону до "o sole mio" в оригіналі, і не повірите, працюю один, бо бар невеличкий. Хочу сказати і погодитись з тими, хто писав про правильну постановку голосу. І розспівка (правильна)  дійсно повинна тривати біля години.(раніше не мавши правильної постановки мав серйозні проблеми з голосовими звязками) Оскільки в барі спеціально розспівуватись не будеш, розспівуюсь на піснях, поступово збільшуючи і ускладнюючи нагрузку, і вже два роки з голосом все в порядку. Хочу сказати, що алкоголь(будь-який) дійсно шкодить співу, а про сигарети взагалі мовчу. Випити собі інколи дозволяю, але тоді стараюсь обережніше співати і добре контролювати дихання. Єдина проблема через яку інколи підхрипаю--простуда, протяги та кондиціонери(бережіться від них) бо коли мене розігрітого проймає потік холодного повітря то я тоді кажу, що треба змотувати шнурі і йти додому!!! Також зранку маю ту проблему, що хриплю, як подертий баян, тоді стараюсь говорити низьким легким голосом і до післяобіду як правило взагалі про це забуваю! Будьте здорові всі родичі лабухові)))))))))! А ісламос для лікування захриплості дійсно ze best!!!

Спробував рекомендацію Анатолія Щавлінського із згущеним молоком і перевареною водою. Вода переварена правда кімнатної температури, а не тепла. Допомагає і головне смачно!.  Подяка автору!

 

Вперше в житті відпрацював 5 днів підряд 1ювілей 2 два дні весілля 3 проводи в армію і 4 хрестини . Працював в нон-стопі Допоміг звичайний теплий чай з лимоном. Без лимону чай пити не можна, тому що він сушить горло. Коньяк теж трохи можна але знову ж таки з ЛИМОНОМ !!! буває звертаюся до АДЖИСЕПТ та КУКАСИЛ . вчора відпрацював пятий день а сьогодні вже можу продовжити з абсолютно здоровим горлом. Всім здоровья та вдачі!!!

Добавлю трохи свїх експериментів зі звязками. Коли працюю 3-4 міроприємства підряд то після кожної роботи беру льодяники "Трайсілс".Поки доберуся додому - розсмокчу 2 штуки.Перед сном пшикаю "Інгаліпт".Допомагає...Ну і звичайно для розігріву звязок - чарочка горілки або доброго коньяку...

УВАГА---ЕКСТРИМ РЕЦЕПТ .  Це для тих кому "поздно пить Боржоми".Коли горло посаджене до "плінтуса",а аптеки за площадкою, в третій ночі закриті.  В  0,. дуже теплого пива , всипати одну чайну ложечку соди . Перекалатати і дати трошечки ще застити.(за цей час воно згаситься).Смак конєшно не шотланського віскі,але помагає доспівати з на дві години. Напій вживати маленькими ковтками (бо воно і так таке противнюще) 5---10 хв.   ПИЙ   ЗДОРОВ  !

Випробуваний і ефективний рецепт на 100%.

1 ст.л. доброго коньяку. 200 г меду. 1скл. води 1ст. л анісового насіння. Із насіння зварити чай, процідити додати меду і коняк. Пити по одній столовій ложці щопівгодини! Перед вживанням добре збовтуйте=)

ТРЕБА  ЇСТИ МОРОЗИВО 

Тобі миш'як треба їсти.

Поділюся своїм досвідом.Кілька років тому підірвав складки (відкрита площадка,холод, пилюка)ЛОР порадив не говорити ,не пити гарячого.....іт.тд.і тп.По дорозі зустрів старого тенора.Ось рецепт від нього,вдосконалений фітотерапевтом.Масло коров"яче (НЕ з магазину) розтопити на водяній бані.зібрати з нього всю пінку на слабкому вогні,не доводячи до кипіння.Зняти з вогню,дати охолонути ,але щоб ще не застигло.Додати прополіс на спирту (не на горілці у пропорції : 5ч.масла 1частина прополісу.Добре перемішати.Коли масло почне застигати -в холодильник його.У вас вийде світлокоричнева маса з запахом меду.Приймати по пів чайної ложки під язик ,щоб розтануло , що через 2 год .За 3-4 прийоми -все буде в нормі.

Бережіть горло!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти