Головна сторінка » Список форумів » Цікаві пригоди і нестандартні ситуації » Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д.
Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д.
Років з вісімнадцять тому, памятаю випадок... Приїхали в село (вже не памятаю назви), розставилися, підключилися (грали в шестірку), визвучили, зо дві пісні заграли... І цілий день в садку карти програли... А гостей немає... Вечором приїхав батько і сказав, що весілля відміняється. Молодята посварилися... Розрахунок (причому повний) на лапу. І ми давай змотувати шнурки. Згадуємо по сьогодні...

Таким замовникам треба давати "картку постійного клієнта":-)

Пригадав схожий випадок!) Це було друге весілля яке я відпрацював) Приблизно в 18.00 після страшної грози вибило світло) працювали тільки за столами до 12.00) після чого многая літа і так само повний розрахунок) Єдине, було шкода молодят!)

Грали ми весілля два дні, без переїзду 4 чоловік.. Перший день відіграли і пішли до бабульки спати, а бабка доглядала внучку, їй десь може 18-19 років, бо батьки поїхали на заробітки, а щоб музики внучку не зачіпали закрила нас в кімнаті на ключ. Все би було добре, але пиво почало проситись, ми до дверей - закриті. Що робити, один каже вискакуєм через вікно тай все, так і зробили, потім ще зо три годинки покимарили, бабка з церкви прийшла і каже: - хлопці, яка я дурна, нашо я вас закривала, в церкві всі люди говорять що зранку від моєї внучки всі музиканти в трусах через вікно вискакували ...

Грали весілля. Молода наша молодий із Криму. Гості від молодого "рускоязычные".Наш саксофоніст коли ходив у туалет (туалет в селі, знаєте), забув витягнути сопілку із задньої кишені.Через 20 хв. підходить гість з Криму і каже: - там у вас дудочка в га*но упала...
Одна з моїх перших халтур. Грали вдвох - закінчував я сам. Ранок, дощ, кінець весілля, виписали нам ЗІЛ-130. Поскладали під перед в кузов пачки, а шофер каже "Складай всьо дрібне на верх, я брезентом накрию і ОК!" Приїжджаєм додому: брезенту нема, ЯМАХА (без чохла возив) - під заднім бортом. Р.S: ЯМАХУ потім продав і вона грає до нині!
Розказували старі вуйки-музиканти: в кінці весіля запорожці за брамою били гостей які виходили. А зразу за брамою річка і місток, то хто не хотів дістати стояв по пояс в воді до кінця дійства.

Клієнт з "запорожців" підходить:

- Пацани, для молодят від братви пісню "Весна"

- Дівчина-весна? Бучинська?

- Нє

- Олег Скрипка?

- Ну нє, там такво: "Вєсна апять прішла" :-)


 

   Випадок на вчорашньому весіллі. Сіли за другий застіл, музиканти і оператор як завжди окремо від гостей, а біля нас дівчата - офіціанти. Тут підходить якийсь дядько і до оператора: - Вас можна?..  Ну той показує на дівчат і каже: - Її можна, її можна, а мене не можна

 

 

якось знайомий лабух грав весілля в яремчі, а люди не знали традицій, та й питають, як слона вести...а той вповів:"спочєтку хрест, відтак музики, а за ними молодєта"

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти