Головна сторінка » Список форумів » Цікаві пригоди і нестандартні ситуації » Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д.
Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д.

Розповім і я одну історію, трохи вона може не така. ...   То ще було десь у 2000 році грали у Турківському районі і розказував нам цю історію один оператор, що знімав на тому весіллі.   - уявіть собі проходить обряд  чіпчення молодої. Молода сидить на кріслі, а дружки знімають вельон (фату), і тут на лавці спав один вуйко пяний. Зриваєть з просоння, підбігає до молодої що сидить на кріслі, витягує свого....... і на молоду.. пі.....,  молода в крик, а староста підбігає до нього тай каже, шо ти робиш, а він ( той пяний) дивиться на .... і рукою по ньому ти шо робиш, ти шо робиш....  

Сміху було ціле весілля, і тоді оператор каже шкода що зразу віддав касету що назняв, бо тоді в цей час не знали що таке обробка весілля, а то би зараз посміялися люди в інтернеті.

Село . Літній ранок... МИ СКРУЧУЄМО ШНУРКИ. Підходить добре вмазаний чувак і каже : "Хлопці заберіть високі, бо забагато"

Весілля в шикарному ресторані "Едем"  і так сталося що нас посадили недалеко від молодих. Десь після 4 - го тосту молодий каже до молодої:

- Треба розганяти то всьо на.

Тамада має весілля в м. Тернопіль Заходить в столову знакомиться з музикантами. Приїжджають молоді він їх зустрічає і помічає що за ним дивно спостерігає один чоловік. Той не дуже зважаючи веде свою вступну програму, перепій , садить за стіл і той чувак який на нього косо дивився до нього підходить і діалох:

-Ти хто?

-Тамада.

-А я тоді на...р хто?!

пауза

-Напевно гість

пауза

-Синку ти де маєш весілля? спитав чоловік

-В столові гімназії!

-Вона через дорогу! А тут шкільна столова!!!

Молоді замовили весілля десь за півроку. А за кілька днів до весілля дзвонять і кажуть що їм запрезентували ще й тамаду (клас - нам легше). Думали тамада - це тамада - забавки зробить, щось скаже. Виходить до людей під час застілля (і не тільки), починає щось говорити, і потім баче, що камера його не знімає... Сказавши кілька слів починає голосно  і в мікрофон кликати: "Оператор... Оператор - прошу мене знімати!". А ми сидимо з оператором і голосно сміємся. Одним словом так і закінчився виступ тамади, і не один такий. Дуже жалілися гості: "Хлопці, заберіть в нього мікрофон!".

ОЙ граєм ми весіля у с. Олесино Козівського району!приїхали як завичай швидше розклали апаратуру в школі от уви у цілій школі жодної робочої резетки(((але це все лиш початок посеред весіля батька забрала швидка бо запорозці підрізали два брати рідних побились і тут десь год 3 ранку приходить запорожець і каже хлопці дайте щось закусити!ну ми музиканти добрі кажем от голобці теплі принесли))))а він каже добре кидай за пазуху!!от ми йому і все за светер і висипали))

Я пригадую своє перше весілля. Було це 15 років тому. Дограли перший день, прийшов додому і ліг спати. Тільки очі закрию, в голові почіинає музика грати. З горем пополам заснув. Сниться мені що я ще на весіллі, а напарник кричить що треба грати. а не спать. І ось я підриваюсь і починаю на спинці дивана давить на клавіші. І так разів з п'ять до ранку.

Сиджу в кабаку, людей ще не має, потихеньку рипаю для душі, заходять два дядечка, взяли пузирь і закуску, сидять балакають. Хвилин через 20 один підходе і питає скільки заказ, потім відраховує 300 гривень і каже: "Братішка, піди десь погуляй з пів години,зустрів старого друга, не бачились 15 років, а музика заважає."

Є таке село на Кіровоградщині Злинка. Колись ще Катерина вислала туди бандюг, і так вони там і живуть.В них весілля без драки просто п'янка. І от після другого столу всі гості беруть участь у мордобої. І чоловіки і жінки, всюди кров, вибиті зуби. Ніби по команді драка припиняється сідають знов до столу, піля чарки встає один дядько і каже :"эй, хлопцы,а мы ж еще музыкантов не пи..ли" і до нас ,тікали з пів кілометра.

Те саме весілля, вранці будить наречений і каже:"Х.ли ты спишь? пора играть." Я на годинник Пів восьма ранку, Кажу добре тільки спочатку вмитись хочу, він каже зайдеш в баню вмиєшся. Заходжу бачу таку картину: на підлозі лежить весільна сукня,на полці спить п'яна в хлам наречена, прокинулась, злазе, а на ній тільки одні трусики, набирає кружку води і зливає мені. Думаю хтось побачить, вчора не вбили, то сьогодні точно отримаю.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти