Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість
Поділіться вашим вибором мікрофону. Зараз я стою перед дилемою вибору. Звичайно, бувалі муиканти скажуть, що кращим буде у всіх випадках см58. Але зараз на ринку є багато альтернативних варіантів : Electro Voice Cobalt (5,7,9, )  sennheiser ( 825,816 ) які значно дешевші. Як ситуація з міками Alphard кимось перевірені вже ? Бо один звукотехнік хвалився що Шури тепере не бере, а тільки Альфарди бо головки там такі ж як у Шур ( хоча дивно дуже). Навіщо платити за бренд. Ваші пропозиції щодо вибору міка ???

Ситуація така ,що за 150 баксів можна взяти 2 шт Cobalt чи sennheiser або один см58 :)  На Cobalt і синхайзери наткнувся у  магазині Елтон і відповідно почав шукати інфу по них. про Alphard не знайшов ніяких відгуків.Є варіант за 100 баксів взяти не оригінальні Шури см58. Кажуть що за такі гроші оправдують. Але є думака, що може краще додати 50 баксів і взяти оригінальні Елетровоіси або Синхайзери.
Як на мене, то якщо вибирати між шуром і санхайзером - то санхайзер кращий.... але ячудово розумію що потрібно підбирати мікрофон під особливості голосу. Тому пробуйте, слухайте і не в ціні справа.

Все питання куда будете ті мікрофони... Тобто в який апарат. Весь звуковий тракт повинен бути одного рівня. Для співу мікрофони нижче Shure SM-58 нонсенс. Всі казки про дешеві мікрофони це дитяче лепетання на галявині лісу поряд з Полем Чудес. Альтернатива SM-58 це мікрофони того ж цінового сегменту. Тобто: Sennheiser e835 ; Audix OM2 ; AKG D 5;  Audio-Technica ATM410 ; Electro-Voice N/D267AS ; Можна з натяжкою ще якісь дописати, але я вибрав перевірені і відомі моделі. Всі розмови на кшалт-ліпший\гірший це вияв непрофесіоналізму. Ну не буде фірма випускати те що в конкурентів значно краще. Мікрофони мають різні характеристики, як і людські голоси. Крім того є в кожного свої суб'єктивні звукові уподобання. Як каже Олександр Крашенников: нема поганих мікрофонів, є неправильне і невміле їх використання. P.S.: В неті вже стільки ця тема обговорена на різних форумах і конференціях, що навіть не хочеться продовжувати озвучувати банальні і відомі речі. Будуть питання, запитуйте...

1

Всім привіт! Для порівняння -що купите Ланоса чи Мерсюка? Так само мікрофон!  У мене 58 і ніякі альфарди і ім подібні його не замінять!
Однозначно, Shure Sm58, класика... У мене він вже 6 років, і ніякого іншого я не хочу...=) 
 Здравствуйте! Я скажу Вам только одно,за 100 дол.микрофон Шур 58 не может быть хорошим,понятно,что это липа.Мы купили недавно новые Шуры 58 за 3,600 гр.и не жалею,просто супер.Я их много перепробывала и вернулась опять к Шуру ,как и многие из моих друзей.Ну вот как то так....Пока,пока!
2 Людмила. Реальна ціна Shure SM-58 100 "вічнозелених", це якщо б\в. І якщо купляти в США, то теж 1 стодоларовий папірець. Всі байки про "нормальність" підробок під SM-58 це пропаганда нечесних продавців і недалеких і некомпетентних музикантів. Як відрізнити оригінал від підробки: http://www.shure.ru/articles/articles.php?id=12 і тут: http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=85399 На форумі МСК тема вибору мікрофону обговорювалась неодноразово.  Для "лікнепу" раджу почитати мікрофонну гілку. 
За Shure 58-перевірений часом!
bayerdynamik TG-X 58, - з шуром 58 не порівняєш, (може ще я нормального не чув). Колись були мікрофони фірми ATTR, хто що про них може сказати ? 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти