Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.
Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.

Можливо то не глюк, а так  задумано, але то неправильно, коли заходиш в мінуси, бачиш перелік всіх виконавців, натискаєш "міді" і "вальс", хочеш побачити список виконавців виключно з міді вальсами, а насправді бачиш весь перелік, просто якщо міді вальсів у виконавця нема, то буде пусто. Для чого тоді виводити весь список? Получається, що все одно треба тикати мишкою по всім виконавцям. Ніхарашо.

Пошук по мінусам не працює???

Блін, пошук працює, просто поле для введення пошукової фрази на стільки світле, що його не видно, бажано зробити його помітнішим і з можливістю вибору типу і жанру.

 

Ще  бажано не виводити в алфавіті букви, на яку виконавців немає. Якого дідька там робить м'який знак і пів латинського алфавіту? Лазити по "пустим" буквам набридає. Або хоча б виділяти жирним ті букви, де є виконавці і не виділяти "пусті".

Блін, пошук таки не працює нормально. Виводить перші двадцять результатів і все - ні "наступна сторінка" ні нічого іншого...

Такс зробити можливіть для модераторів видаляти категорії які дублюються

 

Портал відмінний!!! Браво, так тримати!

Користувачі, якщо щось не працює пробуйте оновити або змінити свій браузер!!!

Два запитання до модераторів:

1.Після викладення мною 5 файлів в грудні на мило перестали надходити автоматичні повідомлення про нові файли. Чому?

2."Ти розлюбила мене, мила, на віки я тебе люблюЯк нам прийшла пора прощатись – піду на річку … ну… і втоплюсь" - текст прозаїчного вступу до пісні, як і весь даний текст був набраний особисто мною і мною ж викладений в грудні 2009 року разом зі "свіжим" мінусом"Піду втоплюся" Миколайчука Андрія, випадково знайденим на одному з російських сайтів.

Днів зо три назад цей мінус ще "рахувався" як викладений мною, а тепер за Назаром Рибаком. Я ні на що не претендую, просто ЦІКАВО! Це пов'язано з оновленням порталу???

Всім удачі в усьому!

Так, це правда що пише igomaestro, я просто добавив плюсовку до ним викладеної мінусовки з текстом і воно поставило мене автором викладеної мінусовки.

Правда я замітив це лише одного дня, зараз такого вже не замічаю, надіюся надалі все буде норм.

в мене вже 3 день нескаюються мынусовки-пише потрыбний час невыдомий -це у всых так,чи тыльки у мене???

В мене теж таке саме, коли скачуєш мінусовку не пише скільки вона займає мегабайт і тому не можливо браузеру вирахувати скільки часу її скачувати!

я вибачаюсь але зараз неможливо зкачати жодного файлу !

 

дякую все суперрр!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти