Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.
Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.

у мене проблема з загрузкою файлів файли не загружаються.....

А що саме выдбуваэться коли хочете завантажити файл?

фонограми скачуються не повністю,

як то неповністю? поясніть як це. Ще у когось були такі глюки?

Роман, добавте кнопку "Пошук колег" чи щось в цьому роді. В мене (впевнений, і не тільки в мене) друзі - колеги - музиканти які зареєстровані на цьому порталі але добавити "В Друзі" їх я не можу (як в принципі і всі інші) тому що як я можу їх знайти??? Чекати коли будуть Он-Лайн щоб нажати бігом на логін довгоочікуваного друга? Портал суперовий, тож давайте разом зробимо його ДОСКОНАЛИМ!   З Пов. Анатолій. 

Так, така кнопка буде на сайті з дня на день! Просто не все встигається одразу))) Ще день-два зачекайте, пліз...

Взагалі, якщо вважати що відсутність списку зареєстрованих користувачів і пошуку по ним не забудькуватість дизайнерів, а обдумана функціональність, то щось в цьому є. Дивіться, активні учасники сайту практично цілий день в режимі онлайн на сайті або додають багато мінусовок і часто мають багато повідомлень на форумі. Відповідно такого учасника легко як спіймати в онлайні, так і знайти на форумі. А якщо люди рідко заглядають на сайт, то чи варто адміністрації перейматися налагодженням дружби між такими учасниками? Малювати цілу кнопку, щоб здружити відвідувачів, які зявляються раз в місяц ьна сайті? Таким людям краще дружити аськами, скайпами чи есемесками. ;-)

Щоб портал був досконалим для всіх  - неможливо. Хіба користувачам за реєстрацію на ньому адміністрація буде платити гроші. Багато. Доларами. Або єврами. З доставкою додому. Тоді всі будуть в ікстазі:-)

Відсутність кнопки - це не забудькуватість, Юра! Просто коли продуюєш такий потужний портал, важко передбачити потребу в певному функціоналі. І щоб про цю потребу дізнатися - є форум. Де всі користувачі пишуть свої побажання щодо покращення порталу. І ці побажання втілюються в реальні кнопки на сайті.

Р>>Відсутність кнопки - це не забудькуватість

Ю>>якщо ... обдумана функціональність

Я знаю, наскільки це складно, я просто красіво обгрунтував версію "обдуманості відсутності" такої кнопки. Якщо б було ліньки кнопку робити, можна б було цією версію послуговуватись.

Взагалі, краще наперед продумувати такі речі, бо допрацювання сирої бета-версії з тестерами на форумі вимагає набагато більше часу, зусиль, грошей, аніж детально зпроектований сайт, коли допрацювань мінімальна кількість. Це не як повчання, а як порада, сам пробував обидва методи, причому як правило скочуюсь до цього ж, сирого :-) Ображатись нема чого, бо ти, як людина, яка за власний кошт зробила, розкрутила і підтримуєш цей проект, взагалі маєш повне право на суб'єктивність і пофігістичне відношення до користувачів, а ти цим правом не користуєшся, а докладаєш титанічні зусилля по задоволенню всіх потреб всіх користувачів. Похвально. Не підлизуюсь. Чесно.

Наостанок, розповім як я використовую схему проектування сайту при збиранні на весілля. Задаю собі "німножка дібільні" питання і відповідаю на них:

Куди я їду? - На весілля, Що я там роблю? - Граю (взяти Ямаху), співаю (взяти мікрофон), Як підключаюсь? (взяти живлення до Ямахи, аудіокабелі до мікрофона і Ямахи), на що я то всьо ставлю? (взяти стійки для Ямахи і мікрофона), і т.д.

А потім все одно забуваю або флешку до Ямахи або пюпітр для пісенника чи ще щось:-)

Юрко, а чого ж ти такий забудькуватий?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти