Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Як ви думаєте, чи варто на нашому порталі проводити конкурси вокалістів?
Як ви думаєте, чи варто на нашому порталі проводити конкурси вокалістів?

Там вище  Олександр написав шо можуть брати участь  всі крім лабухів.Хотів би знати хто тоді буде брати участь?!

Варто! А хто буде в журі? Адже повинні оцінювати кваліфіковані люди, та вікові категорії якісь повинні бути. А ще не оцінювати мінусовку, бо не кожен має можливість на якісну фонограму.

Пропоную висунути свої пропозиції стосовно формату конкурсу, журі і призового фонду. Ви ж творите і наш портал і конкурси і всі доповнення та покращення.

Мені здається, що такі конкурси дуже важливі і потрібні!!!

це дуже гарна ідея. вона дасть багатьом можливість показати свої здібності. я тільки за!

Най буде ТАК! Як Ви пропонуэте. Я як вокалыст - ЗА!

Я також не проти...)

Я також за!Пропоную проводити конкурси вокалістів за темами(природа,кохання і т.д.),а також за віком і направленнями (дитяча,доросла,народна,акапельна,інструментальна і т.д.).

Я не згоден з позицією, що у конкурсі мають брати участь тільки профі....Я багато чув вокалістів серед лабухів перед якими ці "профі" ховаються. І взагалі як колись говорив Л.Утьосов :Співати треба не голосом а душею!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти