Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Як ви думаєте, чи варто на нашому порталі проводити конкурси вокалістів?
Як ви думаєте, чи варто на нашому порталі проводити конкурси вокалістів?

Всім привіт! Я також підтримую необхідність проведення такого конкурсу і участі в ньому всіх бажаючих вокалістів - не важливо - ПРОФІ чи ЛАБУХ...Тепер кілька міркувань щодо організації і проведення: 1) До участі у конкурсі допускаються ВИКЛЮЧНО УКРАЇНОМОВНІ ПІСНІ!!! 2) Учасниками можуть бути всі бажаючі ЗАРЕЄСТРОВАНІ співаки і співачки, які б розміщували свої  УКРАЇНОМОВНІ ШЕДЕВРИ(БАЖАНО ВІДЕОРОЛИКИ!!!) у відповідно-створену рубрику. 3) Участь у конкурсі ПЛАТНА - скажімо,20гривень(це вартість замовлення пісні в кабачку середнього рівня), а зібрані таким чином кошти - з вирахуванням видатків на організацію і підтримку -  будуть становити ПРИЗОВИЙ ФОНД! 4) Жюрі конкурсу виступають усі ЗАРЕЄСТРОВАНІ користувачі сайту - ім надається щомісяця 3 голоси, які вони можуть віддати тому чи іншому учаснику(для цього голосування слід проводити з 1-го числа наступного місяця( наприклад, з 1-го по 30-е КВІТНЯ відбувається розміщення ТВОРІВ(БАЖАНО ВІДЕОРОЛИКІВ), а з 1-го по 31-е ТРАВНЯ відбувається їх оцінювання).

Таким чином, матимемо, хоча трішки з запізненням - але РЕАЛЬНОГО ПЕРЕМОЖЦЯ!!!!!

P.S.: буду радий. якщо мої міркування допоможуть в організації конкурсу.....

Не погано ,   -на рахунок відео не завжди є можливість записатись якісно ,якщо звичайно підготуватися серйозно то можна записати простенький кліп,що є не дешево,тоді будемо змагатися і вокалом і кращим кліпом.

Ми думаємо серед простих лабухів простіше буде виставляти  просто гарний вокал.Якщо є можливість відео -ще краще!

На рахунок бабок, ми думаєм ,що не усі бажаючі зможуть взяти участь.І взагалі чого скрізь зачеплятись за бабки,можна і за просто так,головне що б народу подобалось!

Співаки й співачки, а одним словом всі хто співає людям на всіх міроприєиствах, прошу приймайте участь у конкурсі. Стось мене не зрозумів за лабухів, так хочу сказати, що тільки вони знають майже щохвилини що потрібно співати. Успіхів ВАМ всим!!!
так підтримую ідею. сама вокалістка. чекаю пропозицій

Я собі бачив наразі так: змагання у чотирьох категоріях - авторська пісня у виконавця віком до 16 років і після 16 років і відома пісня у виконавця віком до 16 років і після 16 років. Конкурс триває 3 місяці. За цей час усі користувачі мають можливість проголосувати тільки один раз в крожній з чотірьох груп. Стосовно призів - попробую долучити спонсорів, але спочатку призи будуть дуже скромні. Окрім цього, проводити конкурс чотири рази на рік і раз на рік робити гала-концерт переможців у місті за принципом Євробачення.

Такі міркування - підкзуйте і коректуйте.

З наступаючим святом Перемоги!!! Я - за конкурс! Як вокаліст, позмагаюсь, з честю визнаю поразку і поділюсь перемогою!!! 

Все менше часу лишається до свята Перемоги! Уявіть собі, панове лабухи, у моєму Старокостянтинові міський голова, Микола Мельничук заборонив використання у концертних програмах російськомовних пісень!!! Культура у шоці!!! Я, як працівник військово-культурного фронту, спочатку тупо відмовився від участі у концерті, але, "собаки лают - караван идёт". Участь у концерті візьму і таки заспіваю щось "переможне". Стосовно конкурсу вокалістів. Я КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ щодо конкурсної програми лише УКРАЇНСЬКИМИ ТЕМАМИ. УКРАЇНА "юбер аллес"??? Пане Тарасе зі Львова!!! А може я Вас, перепрошую, ВЗУЮ ПО ВОКАЛУ  піснею з репертуару Полада Бюль-бюль-огли чи може то буде "Дойна хайдукулуй" ("Здоб-ши-здуб"), їхньою рідною, румунською?. Ой, не будьте такими ЩИРИМИ УКРАЇНЦЯМИ!!! Музика не знає мовних кордонів. Нехай тоді Лєпс співає тіко кацапам, а Кіркоров - болгарам.

Гурту НАГРАШ!!! Реальна тема, колєги. Бабло - тут не головне!!! Шановне панство, чи хтось з вас здирав бабки з нужденних, з того самого ветерана війни чи бабці-пенсіонерки за пісню? Чи хтось не кинув хоча б 25 копійок сліпому баяністу у підземці??? Справжній лабух має бути творчим альтруїстом. Не сперечаюсь, можна, навіть треба, розводити на священний ПАРНАС грошовитих биків, але у НАШИХ з ВАМИ відносинах питання бабла не повинно підніматись. Якщо пан Метельський (найщиріші Вам шанування, Романе!!!) зуміє знайти спонсорів на наш конкурс, то ЧЕСТЬ йому і РЕСПЕКТ!!! 

Цікава думка! дуже цікава!

Отак одразу навіть не знаю що відповісти. Але думається мені що в Болгарії чи Румінії є свої конкурси вокалістів а в нас нема... тому й винакла думка зробити те, чого нема... конкурс виконавців української пісні... і думається мені що хороший вокаліст зможе показати свою майстерність нетільки російською, болгарською, румунською  але й нашою, рідною українською.... чи я чогось не розумію, панове вокалісти?

Дуже гарна ідея, і не дарма вона підняла стільки питань. Я особисто пропоную все ж таки обов'язково категорії за жанрами, і якщо у нас сайт україномовний, то і пісні мають бути виключно україна.

І, колеги, вибачте, а Кіркоров хай таки співає у Булгарії

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти