Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Як ви думаєте, чи варто на нашому порталі проводити конкурси вокалістів?
Як ви думаєте, чи варто на нашому порталі проводити конкурси вокалістів?

Подобається! Все подобається! Не поганятиму.

Во, почалась конструктивна розмова:-) Зрозумійте правильно, все що тут є - придумано і створено однією людиною ціною власного часу і грошей для безкоштовного користування відвідувачів. Тому вимагати ще щось не зовсім коректно, та й тематика сайту - мінуси, а конкурси -  то вже додатковий "прибамбас".

Така проста річ як конкурс насправді вимагає купу часу на продумування умов, самі могли бачити скільки на тих 7 сторінках обговорення різних взаємосуперечних пропозицій. Якщо робити, то не як-небудь для "галочки", а якісно. То ж чекаймо, можливо зимою, в міжсезоння все дійде до логічного завершення.

А й я не вимагаю.  Навпаки, ви - молодці! Намагаюсь по можливості  поповнювати сайт мінусівками. Просто запитала, але я нічого не "петраю" у таких справах.

Я ж не знала, що це складно!

Я сам розумію що розробка конкурсу затягується. Справа в тому, що сайт розвивається набагато швидше, ніж я міг прогнозувати і передбачити. Тому, для ефеективного функціонування існуючого сайту, доводиться постійно щось доробляти. Ці доробки не завжди видно, але вони виконуються і покращують функціонал. Окрім цього, дійсно потрібно добре продумати технологію існування конкурсу. А ще, за ті піврроку не так уже й багато бажаючих в ньому позмагатися. Чесно, думав реакція буде більшою.

Я тільки За проведення такого конкурсу. А тепер відносно вікових категорій. Що робити тим кому 50, а душа співає?

ВАРТО!!!

Доброго ранку:) Так проводимо ж вже давно:)

Чудова ідея, і я вже надіслав свій плюс! Може й не виграю, та взяти участь досить цікаво - ще не мав подібного досвіду.

Привіт усім шановні користувачі! Вирішили відродити забуте старе і хочемо провести опитування, щоб дізнатися Вашу думку зо до запуску нового конкурсу вокалістів 2020 подібного інтернет-формату. Просимо долучатися Вашими думками та порадами.

Пане Богдане,вашій творчій енергії та натхненню заздрю білою заздрістю)).Задумка відносно відродження вокального конкурсу дуже актуальна,особливо для сьогодення.Вкажіть будь ласка,що б ви хотіли почути від нас (користувачів),наші думки з приводу організації,формату і т.п.?Думаю,якби вже з'явились якісь положення на чернетці  чи хоча б начерки основних положень,колеги не були б такі інертні і активніше приймали б участь в обговоренні та охочіше б ділились своїми думками,можливо і досвідом.Можливо я не правий,але мені здається,що ідея була б сприйнята та підхоплена "веселіше")).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти