Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » Шукаємо вокаліста (Львів)
Шукаємо вокаліста (Львів)

Гурт розгляне кандидатуру вокаліста для роботи на весіллях. Вік від 20 до 30 років, 1 голос. Досвід роботи на весіллях і володіння музичним інструментом бажаний.

Викладайте демо-відео, вказуйте контактні дані.

Уточнення: м. Львів.

 t.80674961501

Доброго дня! Я професійна співачка, лауреат більш ніж 40 Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. Шукаю підробіток на корпоративах, весіллях... Співаю практично все!

http://www.borislava.ya-zvezda.com

якшо моя співачка десь вирішит змитись від мене то возму)))))

вокаліст-тенор, професійно володію грою на акордеоні, гитарі, відповідно і синтезаторі. виступаю ведучим шоу-програм, а також тамадою на весіллях, які музично оформляю.

буду радий співпраці!

 murnuu@bigmir.net

Я б спробував.

0965099777

Молодий вокаліст. Шукаю музичний гурт для роботи по весіллях, корпоративах,і т.д. укр,рос,трошки заруб. репертуар. маю стаж 3 роки. співаю все по слуху. скоро освоюю нові пісні. 1 голос . маю ноутбук з багатьма хорошими мінусами. можу підїхати куда потрібно для прослуховування...(львів) 0966080911

Шукаю музичний гурт, якому потрібен вокаліст (тенор). Співаю на слух першим або другим тенором. Також маю досвіт роботи ведучим,гумористом. Трохи граю на клавішах і акордеоні. Маю ноутбук з хорошими фонограмами. Якщо когось цікавить, можу приїхати куди потрібно для прослуховування (м.Львів та область)... Буду радий співпраці!  098-489-16-20 Юрій

Добрий день. Мене звати Ольга. Я співаю в ресторанах з 2006 року. Працювала в Ялті, Києві та в Херсонській області. Володію широким репертуаром на різних мовах. Співаю прктично , все для того, щоб людям було весело на весіллях , корпоративах та на днях народженнях. Маю досвід ведучої як додатковий вид діяльності. Є музична освіта. Досвід сценічного мистецтва. Маю свою апаратуру. тел. 096-756-72-19 Ольга.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти