Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабухи - оподатковані
Лабухи - оподатковані

Подейкують що в планах ДПА є взяти на облік весільних музик і стягувати податки. Крім того треба мати ліцензію на перевозку апарату з ДАІ. Правда???????????

Привіт,поки не чув-але в нащій дерржаві все можливо!!

От якщо ми лишній раз нагадаємо, то так і буде
( зплюнь три рази сам знаєш в кого)

Тьху - тьху - тьху !!!

При способах стягнення податків , в стилі "mr.Nikolay Azarov&Co.", цілком реально. Старше покоління це проходило вже за Совітів. Починалось зі сплати у фінвідділ. Потім через відділ культури вироблявся "паспорт ВІА". Прослуховування навіть робили.  Мені два роки тому потрібно було взяти плату безготівково з одного великого міроприємства, так я сплачував податок в ДПА по виду діяльность: обслуговування обрядових послуг.(Маю відкриту підприємницьку діяльність). Бугалтерію замовника влаштовувало таке формулювання, а мені без різниці за що на мій банківський рахунок надходять гроші. Так що все можливе. Зрештою є разові податки.  Хто старший, той пригадує рейди під весіллями. Що ж до ліцензій на перевезення, то тут я думаю перебільшення. Ліцензії на перевезення коштують серйозні суми, так що це малоімовірно, що даішник буде прискіпуватись на перевезення кількох "вуликів".

Особисто я тільки за!!! Зменшиться кількість ідіотів, котрі грають весілля за 100-200 доларів, а хто добре робить свою справу, тому боятися нема чого! Крім того, якщо хочемо бути європейською державою, мусимо навчитися платити податки! :))

Я теж підприємець, маю єдиний податок, в який в т.ч. входить вид дільності "музичне обслуговування обрядових послуг" , щоправда брати оплату по безналу ще не доводилось, зроби про всяк випадок. А от щодо транспортування, шо я не маю права особисті речі возити собі? То може і радійо з машини заберуть:-) Будем сподіватись, що до того не дійде...

Все може бути,в нас (страна чудес)можливо і не буде вигідно грати весілля, але були і важчі часи коли грали гармошка і бубен,так що я думаю що халтури будуть тільки щоб їх грали дійсно музиканти,а не ті що грають в карти,тому я теж думаю що податки трохи і карти позабирають.ТРИМАЙМОСЬ!!!!!!
"Cпрощенцi" платитимуть не максимум 200, а мiнiмум 410?

http://expres.ua/main/2010/07/13/38618

Я також за це!!!Думаю, що це дозволить викорінити самоназваних музикантів!!! Порозводилось тих дішовок збивають по конкретному ціни!!! Думають, що як купив ноутбук і вивчив "Белиє рози" - то все, капуста в кишені!!! Хлопці треба викорінювати це- або конкретна сума, яка на той час є в даному регіоні на весілля або сиди дома  і грайся зі своїм тетрасом!!Потрібно щоб людина яка замовляє весілля вибирала музикантів, а не ціну!!!! Треба заробляти! Бо хто з музикантів займається професійно грою, аренжуванням, написанням фонограм - той знає собі ціну, і він ніколи не попуститься до того, щоб грати за голубці! Дякую!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти