Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Радіомікрофон для розмов
Радіомікрофон для розмов

"Золоті слова" А ще я не розумію - " для розмови і для співу" - Дуже хибна думка ! Ви візміть мікрофон  "для розмови" поговоріть в нього цілий вечір, а на другий день попробуйте взяти "для співу" (той самий SM 58 (для порівняння)) і відчуєте різницю Колосальну!!!! Так що моя думка ділити мікрофони на ці категорії неправильно! В хороший мікрофон Ви не кричите, не рвете собі горло, люди Вас чують і Ви спокійно працюєте нікого не "напрягаючи"! PS. Я вже мовчу про радіус діїї! Будьте обачні! -  З особистого досвіду взяли мікрофон SM 58 за 250 $ думаю а "вдруг"!??  - а не "Вдруг"!!! Лажа повна сигнал пропадав на відстані 5 -7  метр. Довелося віддати з проблемою (адже хитро все зроблено - все в фірмовій пластиковій коробці і кождий елемент окремо в салафані! Тре розпакувати ! А розпакував то купляй!!!!!) До речі не купляйтеся на слово "KANADA"! SM  58 ніколи там не випускався все байки! В фірмовому там де вставляється крона, на пластмасовій пластині - опорі має бути напис USA це один із признаків фірмового мікрофону! 

KANADA - це з серіїі ABIBAS, NOKLA та подібних. Це повинно насторожити в першу чергу.

От цікава стаття, як не ошукатись:

http://www.shure.ru/articles/articles.php?id=12

Хоча це все одно не дозволяє розслабитись, так як східні працелюбні браття скоріш за все її теж прочитали і усунули всі свої недоробки ...

Привіт  великий  пану  Назару  Рибаку! Назар я користуюся  цим  радіомікрофоном AKG. Чудовий  мікрофон . щоб детально дізнатися про  нього  дзвони мені  0673480543  Андрій.
 

тоя тоя

Маєте що сказати - кажіть відкрито, форум і є для спілкування багатьох людей, а не тільки по телефону.

Надалі подібні пости будуть видалятись...

п.Бедзю, в принципі говорити в вокальний мікрофон - це ще реально , а вот співати в дикторський проблемно.Є певні дешеві серіїї з досиь якісним радіочастотним модулем , але не дуже хорошою АЧХ та здатністю до перегрузу.. В той же китайський шур якщо трохи голосніше почати співати - він просто захлинається, хоча якщо говорити звичним голосом -досить навіть непогано.Думаю  дані моменти й маються на увазі Тому і йде мова про вибір недорогого мікрофона з хорошим радіочастотним модулем, який не призначений для співу. Вокальні мікрофони - однозначно попадають під ці критерії, але цінова категорія даних приладів в 2-4 рази вища і віддавати такий прилад  "на ростерзання" пяним гостям нема  ні фінансового бажання,  ні змісту.

Побутує дуже помилкова думка, що в безпровідних системах основний фінанствий складник це мікрофонний капсуль. Але насправді левова частина ціни забирає тракт передавання сигналу. От за його якість і треба платити. Коли ці речі стануть більш зрозумілі загалу, то й зміниться методика в виборі цього виду обладнання.

Недавно придбали PG 58 Shure, Супер - і для розмов і для співу! Напарник навіть каже що йому він ліпше підходить для співу ніж BETA 58A ! Я з того троха підсміююся, алі він стоїт на свому ... що ж все може бути!  Придбали в магазині Трембіта ціна 3000 гр. Дальність дії приблизно 100 м, 1 крона відпахала - 1 випускний, 2 весілля і ще один випускний! І все підряд!  Крона як нова! Лампа горить зеленим кольором і не думає сідати! Використовували на максимум, як я вже писав, напрник мій Сєрий в нього щей співав!   Отако! 

 

Пане schumi я то і мав на увазі! 

Всім привіт !  Був в нас на забаві тамада, так він мав якусь примочку за 250 $ . яку підключав до  свого АКГ  і наших СМ 58 і вони ставали рідіомікрофонами . а ще говорив що підключає  до телефону коли проводить "шоу" з елементами музики . ось так.

Забули записати яка фірма !?

 

Я також купив цю "примочку" - UNF трансмітер SO40 фірми AKG. В комплекті іде база AKG SR40. Працює на одній пальчикові батареї типу ААА. Час роботи  30 год. Радіус дії - 90 м., причому через три стіни! Пробував на мікрофоні Shure Beta 58A, при однакових настройках, що через шнур, що через трансмітер якість не втрачається. Чим зручно? Поспівати самому можна підключити дорогий мікрофон, дати поплювати п'яним гостям - є дешеві китайські мікрофони.

І скікльки коштує така примочка і де її можна купити???

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти