Головна сторінка » Список форумів » Увага!!!Крадіжка!!!!!!! » Злодій - сайт-близнюк.
Злодій - сайт-близнюк.

 

Крадуть не тільки  апаратуру, а й  інформацію. Свої власні фонограми  знайшов на дуже подібному сайті (рекламувати не буду), але багато хто в курсі тієї історії.  Так нас популяризують.

  

 

А я іншої думки по поводу крадіжки. Якщо фонограма попала НЕТ - все !!! -  вона доступна для будь кого. І ніякі шифри та паролі не є повноцінним захистом. Та річ не втому. Всі домашні та не домашні "писарі" мають мати за щастя що їх творчість затребувана людьми і що їх пісні народ хоче співати. Звичайно якщо автор творить для душі та для людей а не заради нещасних пару гривень, які до вечора витратить.  Та "писарі" самі себе загнали в таку ситуацію що без копійки в кишені до них ніхто не може підійти. Виходить що їхня творчість не для людей і не від душі, а для "бабла".  Театр абсурду !!!

 

Та не шкода мені фонограми, тут весь сайт дублюється. Я ж написав - близнюк. Хоча... і таке не заборониш.

Напишіть мені в "лічку", шо за сайт?

Та досить відомий сайт )))) він іноді навіть працює

Та шо за сайт? Я не вкурсі :-(

Ось тут написано http://vkmonline.com/showthread.php?t=35724ше не стерли

Ото хохма. А я зовсім не в темі. Думаю, кожному користувачу навіть побіжного погляду вистачить, щоб зрозуміти, де живий сайт, а де напівдохла пародія.

Тут всже казали, якщо твоя робота попала в НЕТ, то вона вже тобі не належить. Це правда.

І тут нічого не поробиш. Моїх мінусовок теж повно навіть на платних сайтах, хоч я їх туди не відсилав. Та нехай буде...

А щодо сайту ВКМ - то я б не казав, що це сайт-близнюк, та й працює він регулярно. Мабуть тут мова йшла про якийсь другий сайт. 

До речі, вже була інформація про те, що хтось умудрився зробити сайт-близнюк такий самий, як Мінус-Львів.

До чого тут ВКМ? На форумі ВКМ вичерпна інформація "вражескої" сторони із вказанням адрес сайтів.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти