Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і запрошена тамада...
Музиканти і запрошена тамада...

п.Романе,вибачте,не спиться.Залишусь інкогніто(хоча яке там!),нема слів....Прокинетесь,да Ви перший,хто створив наш сайт!В тому,не помилюсь,побажання всього доброго!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Я взагалі вважаю,що толковий тамада має свій комб.Удачі ,Вам,не люблю слово  лабухі удачі всім,бережіть свою сім"ю!

=Ну Ви,п.Богдане і даєте=

Пане Василь несприймайте ці мої слова серйозно  то просто  був жарт))))

а як на мене толковий тамада може прийти без нічог взагалі і так заведе публіку що вони ще тиждень після весілля будуть гуляти)))а делетант навезе з собою купи приладдя розписані сценарії а публіка буде нудитись,хоча всетаки профі з пустими руками не  прийде,протиріччя так але тут я про талант

говорив щоб заводити публіку талант потрібен....

>>Да мені до п.Романа сотні кілометрів...

О, перша підказка до розкриття інкогніто:)

Читаючи повідомлення п.Богдана складається враження,що він весілля грає лиш за сто грам і кілька дівчат сімпотних.Хлопці-не забувайте що ви на роботі,а не на дискотеці.Помоєму вже треба створювати тему--а чи змогли б ви відіграти весілля без горілки і дівчат?

>>а чи змогли б ви відіграти весілля без горілки і дівчат?

Як не сумно, але тільки так і працюю. Тому приказка "є що згадати - нема що дітям розказати" мені дуже подобається, але то не про мене:)

Шкода,Вас п.Юрію,шкода...Не п"єте,до дівчат не залицяєтесь.Що будем робити?!

Юрію-я надіюсь що не ви одні.І справа не в тому ,що хворий і не можу пити, а в тому що я на роботі.

>>Шкода,Вас п.Юрію,шкода...

А мені шкода печінку :)

>>Що будем робити?!

Будем брати з мене приклад.

>>Юрію-я надіюсь що не ви одні

Я так розумію, нас як мінімум двоє.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти