Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгуки до YAMAHA PSR-1500
Відгуки до YAMAHA PSR-1500

Шодо працювання з флешкою - я на PSR S 700 вже четвертий рік працюю то проблем не було взагалі.Я так думаю що і на PSR 1500 проблем не буде.

в мене psr 3000 вже 3 роки. проблем нема. з флешки читає чудово.

В мене теж S700 ... стояв перед вибором 1500 і s 700 ... 1500  "мацав" руками , а взяв все таки

s700 і зовсім не жалію ... більше того, навіть дуже тішуся , бо взяв ще за 5800 грн, а через два тижні наступила криза, 

"підскочив" долар і він вже коштував  11200 грн.

Інструмент нормальний в стіні звучить супер (як на мене), в управлінні оперативний,

жодних "нюансів" не виникало за 1,5 роки. (тьфу, тьфу,тьфу,  *стукаю_рукою_по_дереву*).

--------------

P.S.  ... а треба було брати S900 поки кризи не було. фінанси позволяли.

Я взяв S 700 , тільки вони появилися ,теж стояв вибір 1500 або s 700.Але  не шкодую .Правда був у мене один гандж.Десь при перевозкі трусьнуло мабуть нею й накрився дісплей.Ремонтував в Києві , то майстер казав що я не перший з такою проблемою.В 1500 их ,3000 их  ,700 их ,900их це болячка.Так що всім користувачам цих інструментів передаю слова майстра-"дісплей в цих інструментах дуже ніжний легенько може трусьнутися ,образовується мікрощелина і починає іскрити й давати поміхи по живленню".Отака в мене проблема була з інструментом.А в загалі апарат супер.Ще не надоїв:)

В мене була 1500 ямаха! Інструмент на свій рік випуску дуже кльовий!!! З флешки читає прекрасно ! Користувався нею 1 рік, проблем взагалі не було!!!!

в мене PSR3000 читає відмінно як з SMARTMEDIA - 128Mb  так USB- 4Gb ...головне щоб в одній папці було небільше 200 файлів , якщо більше зчитує із затримкую 3-4сек... оптимально 100 файлів тоді ніяких затримок... 

А я от шкодую, що взяв psr-s700...треба було 900 брати...


 

якщо чесно пср1500 повна параша....

Було б добре, якби замість некоректних і необгрунтованих висловлювань були якісь аргументи.

Аргумент є, за ті гроші треба купляти Корг.
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти