Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » Концерти,корпоративи,вечірки.
Концерти,корпоративи,вечірки.

Пане Юрію !!!! Які злі умисли !!!   Я на Вас образ ніяких не маю, взагалі намагаюсь ні на кого не ображатись і нікого не образити сам. Взагалі я добрий чоловік )) 

Зйомка і монтаж такого відео в Дрогобичі обійдеться в районі 150-200 доларів + витрати, повязані з транспортом і всім іншим, бере на себезамовник! Кого цікавить конкретно я маю безпосереднє відношення до того, можу допомогти!

Пане Ярослав, спілкуватися можна і навіть треба, тільки наразі я в селі, в мене тут мобільний інтернет, скайп не потяне) з вересня буду в Дрогобичі, там у нас на студії людський інтернет, тоді можна і поспілкуватися!) А демки своїх робіт скину вам на мило, як хочете, бо сюди пробував, швидкість маленька, вибиває!

Вітасик я дякую за пораду можливо хтось звернеться за кліп,буду мати на увазі,я теж маю багато знайомих в Києві знаю багато аранжувальників хороших кліпмейкерів але це велике бабло тому маємо що маємо.Також побував на хороших студіях як в Олега Шака в Сашка Балбуса та в інших все це добре,але в місті Рівному таких грошей не дають як в Києві тому в нас студії простіші тай не тільки в нас а і мабудь у вас теж.Ось мій товариш має студію в Москві http://rusmusic-records.ru/ протулси адами і остальне мені до цього далеко хоча в прутулсі працював і досить не погано знаю.

та понятно, що студія у нас ПОКИ ЩО)))) проста) сенсу нема робити круту навіть, якби мали гроші на неї) Тут справа не в техніці а у вмінні. Я аранжуванням займаюся 2 роки мені самому 22 я не кажу, що є крутим аранжувальником, але постійно вдосконалююсь і кожна моя робота виходить краще за попередню аранжування це найперше питання смаку! Нарахунок крутої техніки нема потреби особливої, можна просто зробити аранжування прописати всі жив"яки і вокал а потім відправити їх до Києва на зводку і мастеринг, це не такі уже і великі гроші. Так робить група "Мері" вони пишуться в Дрогобичі на студії аналогічній нашій, а потім всі матеріали відправляють до Києва, от і виходить те, що ми з вами чуємо по радіо)

P.S.

Так аранжування робили ви, чи то вам хтось робив?

>>Пане Юрію !!!! Які злі умисли !!!   Я на Вас образ ніяких не маю, взагалі намагаюсь ні на кого не ображатись і нікого не образити сам. Взагалі я добрий чоловік ))

Тоді вважаємо нашу міжособистісну тему закритою. Поправлю деякі свої пости

Не треба нападати на Ярослава Шевчука.Згідний з музикантом із колективу"Ліки від..."Що могла -те людина і представила,а то Ви сидите як заправські "музикальні" критики.Згоден,не все "фірма",щось можна поправити,але Поплавок і Сердючка для мене не "звьозди",а Ярослав-співає від душі,а не як "співаючий ректор" і тоді,коли Україна звільниться від таких "звездей",тоді,може,побудуємо державу.З повагою до всіх учасників полеміки-Василь.

Пане, Славку, так тримати, головне, що ви на вірному шляху. І побільше б таких хлопців, а в роботі все притреться.  Там , того....  Якщо треба буде масовки, то шумніть  завжди раді допомогти, будем зі своїм пивом.....  

Маячня!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти