Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вибір пульта
Вибір пульта

Zh_serhij Дай Вам Боже! В мене він теж чесно пропрацював аж 2 роки! Потім почалося...   

"Soundcraft LX 7 Це той самий пульт що і EFX 12"  - ви дуже не праві... 

шановний Zh_serhij я являюсь власником LX 7. Хочу запевнити що ніякої спорідненості з EFX він точно не має. Так говорю тому що мав можливість їх порівняти. Тещо викручую на ЛХ то ЕФХ не викрутиш точно. Це зовсім різні категорії пультів. Я також як і Ігор Гарвас заплатив 800 у.о. за б\у. А ви попробуйте поганяти ці пульти в різних приміщеннях під різних виконавців і під різну акустику. От тут Ви і відчуєте різницю між пультами. Почуєте на якому легше все накручувати так щоб грало достойно. Про те що з соундкрафтів пересідають знов на бехри- ну це вже перебір. Я за 10 років практики на різних пультах пограв- серед яких і бехри і ямахи і соундкрафти. Але те що дає прозорість чистоту ЛХ 7 - так це точно. Бувають різні зали але з його 2 параметрією можна нарулити все. Регулятори дуже точно працюють. Те що крутиш те і чуєш на відміну від ефх. 

ок! Не збираюсь нікому нічого доказувати. В кожного своя правда.

 правда на всіх одна ...   хіба , що жити  у  власному  ізольованому    світі  

І всетаки хтось можливо знає які фейдера стоять в крафті м4 відкриті чи закриті?

.....завжди комусь хочеться вважати що МОЄ за 300 баків (бо я розумний),  ТАКЕ САМЕ як його зо 1000(бо він лох)....

pete fedyshyn , не гарно людей лохами обзивати і на форумі таке писати

Zh_serhij, якщо Ви уважно читали, то я написав: "комусь хочеться вважати....", і нікого ніяк не обзивав, але мені приємно, що Ви переймаєтесь культурою спілкування......

Шановіні друзі! Давайте не відходимо від теми!

.....завжди комусь хочеться вважати що МОЄ за 300 баків (бо я розумний), ТАКЕ САМЕ як його зо 1000(бо він лох)....

 

))))))))))).  І таке буває..

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти