Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Шо маємо - то маємо!!!
Шо маємо - то маємо!!!

На кожному весіллі повторюється така картина:

- "Хлопці привітайте молодих (або ін.) і "ВКЛЮЧІТЬ" пісню...    Обідно :-(

Давайте вчити людей що музики ГРАЮТЬ, а не ВКЛЮЧАЮТЬ!!!

P.S.: Хто розповсюджує в народ таку інформацію? :-)

Ну.... деякі музики ГРАЮТЬ) , а деякі ВИКОНУЮТЬ МУЗИЧНІ ТВОРИ, ще інші ВКЛЮЧАЮТЬ! Тоді треба вішати табличку на Yamahy "ми ГРАЄМО") чи "Ми виконуємо музичні твори"))) і так далі)

Все закономірно. Не треба мати людей за дурнів. Посіяли - пожинаємо.

Почнім з маленького: повикидаймо мінідискові деки, МП3-програвачі, ноутбуки і на прохання включити відповідаймо: "Знайдеш, що включити - подарую". Якщо важко, то хоча б правильно ведім себе: однією рукою не курімо, а другою не гортаймо талмуд/не розмовляймо по телефону/не тримаймо кавалок шинки і т.д. в момент, коли з колонок лине оркестровка на 40 інструментів. Не включаймо інструментальні композиції зі збірників типу 100 Greatest Hits під видом власної мегалаби. Буквально недавно бачив персонажів (троє чоловіків), які працювали під жіночий плюс...

То про що шепіт, браття і сестря? :)

Я цілком згоден з Ростиславом. Дуже прикро коли граєш весілля 70% наживо, а  люди приходять і кажуть включіть, але самі музиканти вчать на це, повиставляють ноутбуки вище клавіші і думають що вони професійні музиканти навіть марша гостям не заграють без нього, як інакше люди можуть на це говорити, як вже включаєте мінус то так щоб ніхто з гостей на весіллі не бачив звідки і що береться. На своїх очах бачив багато таких. 

Я вважаю так : від коли появилася сама перша самограйка у нас ,у лабухів, від тоді прийшла смерть живому виконанню.І правду Ростик каже : про що може бути шепіт коли ми ж самі це сіємо.

Ех..ще як був у школі,був у нас колектив все як положено,дві гітари,клавіші,ударна установка,було цікаво,репетиції,сварки із-зі фальшу,хоч і слабеньке було виконання,але виконання а не відтворювання.Оце було життя,Після нас у школі зникло таке поняття як музичний колектив,і з"явилося дискотека)),а був то ще 1997 рік,а опісля я вважаю почалася тотальна деградація у цьому плані.Ніхто не хоче тягати ударну установку,гітари...тільки б по більше заробити,і щось здається то незворотній процес.

Якось не було в мене весілля а в мому селі чую якісь музики грають, думаю схожу за "поріг" хоч зі сторони почую як хтось лабає-цікаво ,ж. 

А там коллєга один ,словом "человек оркестр" фанера лупить -то я вже про бекі мовчу жіночі та він сам бідний лазить під столом шукає якогось толмута в одній руці кава,другою щось викручує в пульті ,словом хлопчина розривається на кускі ,не встигає нічого.А люди все бачать ,дивляться на нього перешіптуються.Оце вам сучасна модель "НАШОГО ЛАБУХА" Ть-фу -фу  на таке шоу.Ось звідкіля пішло слово від гостей "хлопці включіть"

А виявляється як потім я дізнався той "горе-лабух" їздить по весіллях один і влаштовує такі "КОНЦЕРТИ" бо не хоче не з ким ділитися ,бере 1000грн.

Словом "Жадность фраєра погубить" і разом з ним усіх інших.

Я згідний зРстиславом ,вже як ті фанери крутимо то хоть по тим клавішам перебирай так ,щоб ні хто і не зрозумів, бо люди з-заду,чи збоку десь стоять і дуже уважно зо тобою слідкують.

http://www.youtube.com/user/buden108#p/u/4/xSA04KXgO8o

Знайома ситуація ? :)

те відео прямо в "точку")))))

Супер!!! Рекомендую подивитися всім і зробити  для себе висновки!

Я, назвав би те відео: "КЛАВІШНИК-АКРОБАТ".
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти