Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Roland GW-8
Roland GW-8

Пене Олег! Є в Російські мові таке поняття як "безвоздмезно" !!!  Ми, Лабушня і музиканти (вибачте щоб кого не образити), маєм це робити задарма! Вмієш писатине вмієш... Яка різниця ???  Написав - поділися зі своїм земляком! В ного теж діти сімї і може й часу в нього нема (бо працює на 3 ох роботах), Для чого той Маланський підхід!   Я противник такого розвитку подій...  Вас не осуджую - бо така Ваша позиція і вона має право на життя...  Я би поступив інакше!  Клепасу я теж кидав довго (то мило в нього якесь не то, то ще щось, тоді на скайп йому кинув) хлоп довольний , дякував...  А коли людина подякує то ліпше ніж тих нещасних 15 гр...

Олег,чо" ти на людей кидаєшся?Нагнітаєш.Подивися в свої постИ-суцільні знаки оклику...Очікуєш відповіді на свої запитання,сам же не відповідаєш на поставлені тобі.Яка тобі різниця,шо стилі не беруть-хотів на них хату збудувати?Крім того,глянь,скільки халявних фонограм навколо...А писати їх полюбому складніше ніж стиль.І нічого-в вільному скачуванні.І всьо тут.З повагою Віталік.

олег ямаха 710, я ціле життя думав щоб вважатись музикантом, то достатньо володіти якимось музичним інструментом. А виявляється цього мало. Потрібно ще вміти робити фонограми і стилі автокомпонементу

 oleg_yamaha_s710

   Музиики, та самі запишіть!!!де є справедливість? Хтось записує днями і ночами а ви - "Дайте!!!".Вам не соромно! 

А коли інструмент без функції редагування стилів тоді що?? наприклад пср е 423 я розумію що це не проф..  але всеж....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти