Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Стилі польки і вальса для Roland GW-8
Стилі польки і вальса для Roland GW-8

Допоможіть найти стилі Польки і Вальса! Буду дуже вдячний!

Поставте оновлення операційної системи і будете мати можливість самотужки писати стилі. Не такі, як в усіх. Навіщо Вам бути на когось схожим?

Підкажіть як оновити оп.систему! Буду дуже вдячний!

http://www.rolandmusic.ru/shop/keyboards/synths/sintezator_i_rabochie_stantsii/GW-8.html?tab5#tabs Заходиш на сайт  www.rolandmusic.ru, в розділі клавішні знаходиш  Roland GW-8, розділ файли - знаходиш апдейт другу версію gw8_up_E200, скачуєш , на флешку, в Roland GW-8 - імпортуєш, потім все чудово працює, на сайті є мануал на російскій про можливості другої версії.  Успіху !!!

Шанвні я вас не розумію, якщо людина шукає стилі то нашо її різні поради як їх зробити власноручт і т.д.

>>Шанвні я вас не розумію, якщо людина шукає стилі то нашо її різні поради як їх зробити власноручт і т.д.

Бо простіше людину навчити самостійно ловити рибу, аніж кожен день годувати її...

Шановні коллеги підскажіть будь ласка,що може бути з Roland GW-8,не зберигає настройки, і стилі на флешку!!!!!!!!!!!!!!!!

Невже не може ніхто мені помогти

Може бути причина у флешці.

Пробував дві флешки, результат такий же самий!!!!!!!!!стилі збережені не в User,а у перфоменс!!!!!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти